Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: no oficjalnie to nie. Tak samo jak oficjalnie nie można parkować na chodniku. Jeśli staniesz mądrze, tak że się nie będzie rzucał w oczy i nikomu utrudniał poruszania się po garażu i jeśli nie masz wydechu który budzi wszystkich sąsiadów to nikt nie powinien się przyczepić. Oczywiście zawsze szansa trafienia na jakiegoś debila, który to gdzieś zgłosi ale jaką karę niby mieliby za to dać?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Towarzysz_Blackpill: zależy gdzie mieszkasz, ja trzymam pod blokiem, ale nie mam ruchliwego osiedla. Trzymam koło trzepaka żeby nie zajmować miejsca parkingowe, sporo moto stoi u mnie pod blokiem i jest git. Znaczy się ja trzymam Chiona za 3k, jakbym miał moto za kilka czy kilkanaście tysięcy to w życiu bym pod blokiem nie trzymał
@Towarzysz_Blackpill: sprawdź raporty o kradzieżach ze swojego rejonu, ja trzymam pod blokiem od kilku lat, pod pokrowcem. Widzę ze nie jestem jedyny na osiedlu. Wychodzi ze u mnie nie kradną, nawet ze słyszenia nie przypominam sobie, żeby komuś ukradli auto czy motocykl.