Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@okno2137 pani chce dociągnąc do emerytury, a oskarek wie że w każdej chwilu może ją #!$%@?ć na zbity pysk i nikt jej już więcej nie zatrudni. Także niestety, trochę władzy i hołota urządza sobie igrzyska #!$%@? kosztem biedniejszych.

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: akurat ludzi blisko emerytury chroni prawo, nie wiem ile lat musi być do emerytki ale nie można takiego człowieka zwolnić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@jndr00: @thority: i przez takich ludzi jak wy nigdy nie będzie normalnie w zakładach pracy. Pracowałem na magazynie i jak ktoś nie wyrabiał czy kierownik miał jakieś absurdalne pretensje typu "skaner pokazał, że byłeś dzisiaj 5 razy w toalecie, dlaczego tak dużo?" To zawsze z automatu się pojawiali tacy ludzie mający niewolnictwo we krwi i jeszcze przyklaskiwali. Na szczęście od kilku lat pracuje w normalnych pracach a nie januszexach. Tutaj
@nafukanyXD: i moze dlatego nigdy takim kierasem nie zostaniesz. Jakby ci sie samochod psul dwa razy dziennie to tez bys wzruszal ramionami i mowil: "nie ma nic zlego w tym, ze znow musze pare stowek zostawic u mechanika, a do domu wroce na pieszo. Kazde auto ma inna awaryjnosc, jak ktores potrzebuje czesciej mechanika to nie ma w tym nic zlego" xDDD
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Aż trafi na taką co ma "niecierpliwego" syna/męża i skończy się rumakowanie. W zakładzie mojego ziomka był taki kierowniczek najniższego szczebla, jakiś lider na produkcji, co startował do jakiejś ukrainki i jak odrzuciła jego zaloty to #!$%@? zaczął się wyżywać. Któregoś dnia przyjechał jej chłopak i na bramie przy wszystkich podwładnych spuścił mu #!$%@? życia, że z miesiąc chodził do roboty z fioletowym ryjem, oczywiście nikt się nie wtrącał.