Wpis z mikrobloga

@Totendajnapiwo: tak stary, bogaci ludzie chodzą do opery nie piją wódki tylko szampana a w domu zamiast oglądać serial grają w szachy z żoną


@Totendajnapiwo ludzie na poziomie na pewno oglądają Pato fejmy MMA i podniecają się mordobiciem swoich gwiazd YouTube typu linkiewicz xD większość tych wszystkich "znafcuf" i programistów 15k do dzieci z podstawówki. Nie znam nikogo po 30stce, kto to ogląda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okno2137: mam ziomka, który interesuje się tym gunwem, nawet na żywo jeździ to oglądać, a ma własną firmę która mu się dobrze kręci. Także nie jest powiedziane, że to rozrywka dla biedoty, umysłowej ewentualnie ;)
  • Odpowiedz
@okno2137: mam ziomka, który interesuje się tym gunwem, nawet na żywo jeździ to oglądać, a ma własną firmę która mu się dobrze kręci. Także nie jest powiedziane, że to rozrywka dla biedoty, umysłowej ewentualnie ;)


@l0h-s strzelam, że ten twój ziomek to młody Albert Einstein, który uwielbia Pato imprezy dla gawiedzi i prosi rodziców o wykupienie PPV.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okno2137: w Koloseum gdzie odbywały się często patologiczne i barbarzyńskie rywalizacje, to najbardziej poważani obywatele mieli swoje specjalne miejsca na widowni. Nie wiem skąd wziął się mit że tego typu rozrywka jest przeznaczona tylko dla niskich klas.
  • Odpowiedz
@okno2137: Nie jestem bogaty a też mnie jakieś walki amatorów nie interesują. Może gdyby walczyli na śmierć i życie (podsuwam pomysł) bym oglądał, bo wtedy przynajmniej by ubyło tych zjebów.
  • Odpowiedz