Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdarza mi się ostatnio odczuwać kłucie w klatce piersiowej. 25lvl, zero wysiłku fizycznego od 2 lat, sporo stresu. Ostatnio próbowałem biegać, to szybko się zadyszałem i było jakieś takie ciężkie do opisania nieprzyjemne odczucie w klatce piersiowej, ale może mi się wydawało i to tylko zadyszka. Postanowiłem więcej nie biegać i chyba udam się do kardiologa.

Mam jeszcze inny problem, być może powiązany z pierwszym. Podczas większego wysiłku intelektualnego, najczęściej kiedy coś czytam lub kiedy słucham muzyki w słuchawkach, ciężej mi się oddycha, wręcz trochę jakbym zaczynał się dusić. Nie mam pojęcia co może być podstawą tego - serce, układ oddechowy, mózg, psychika? Nie wiem do kogo się z tym mogę udać. Na pewno sporo się stresuję i kilka lat temu leczyłem się z nerwicy natręctw. W trakcie leczenia miałem regularnie robione EKG, więc przynajniej wtedy z sercem było wszystko ok. Badań układu oddechowego nigdy nie miałem. Mam jeszcze jeden trop - niestety nie jestem zbyt inteligentny. W sensie potrafię myśleć logicznie, ale mój mózg bardzo powoli przetwarza informacje. Zastanawiam się czy jest to możliwe, że próbuję przeciążyć swój "procesor" ponad moje możliwości, a serce bije coraz szybciej, szybciej oddycham i organizm nie nadąża. Ma to jakikolwiek sens? Z góry dziekuję za pomoc.

#lekarz #badania #medycyna #zdrowie #pytaniedoeksperta #psychiatria #psychologia #kardiologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627c0bbfc86843cb72f8cf12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2