Wpis z mikrobloga

jestem normalny, a Ty jesteś nienormalny. I co z tego?


@stray_dog: I nic, bo nie masz racji z tymi teoriami na temat pustaków i patusek wokół. To nie jest normalność. to są wybiórcze przykłady pustaków i patusek, które przenosisz na całą płeć.

chłopczyku


@stray_dog: Babo, nie histeryzuj tutaj, bo przestałaś odnosić się do tez, tylko lecisz tanimi tekstami.

nawet nie wiem o kim piszesz


Nie udawaj. Swoje teorie skądś wzięłaś.
no i? XD


@stray_dog: I nic, zawsze możesz chcieć nie mieć racji i w tym tkwić, ale to szkodliwe sprawy. Lepiej się rozwijać, niż zwijać.

bo po prostu nie pasuję do Twojego światopoglądu XD


Pasujesz do towarzystwa tego co pisałem wyżej.

czytałem coś z psychologii


Bzdurki. Z red pilla i black pilla. I to skrajnego.

Jak masz z psychologii to podaj choć jedno źródło, które to potwierdza co piszesz. I oczywiście
Jak przykładowo lubię masło, a Ty margarynę to też będziesz mnie gnoić za to, że nie jem margaryny? XD


@stray_dog: Nie, bo nie rozmawiamy tu na temat czy margaryna to przedmiot z kosmosu, a masło z piekła i nie musimy nic tu udowadniać. Nie rozmawiamy na temat preferencji. Rozmawiamy np. (bo zapomniałeś) na temat czy kobieta umie kochać mężczyznę.

No wg Ciebie nie umie, okej. Masz rację. Bo czytałeś książki psychologiczne
nie przyjmujesz do siebie różnicy poglądów


@stray_dog: A dlaczego miałbym, jeśli piszesz szkodliwe rzeczy?

Rozumiem, że jak widzisz, że ktoś pisze, że mężczyźni tylko zdradzają, stosują przemoc, chodzi nam tylko o seks, jesteśmy głupi jak but, a pedofilia jest dobra to mówisz "okej, masz takie poglądy, masz rację"?

No, tak się nie prowadzi dyskusji, bo trzeba w niej dotrzeć do lepszych wniosków.

mam spaczony pogląd na świat


Na kobiety i relacje
a co mnie obchodzi, że pewna grupa osób zgodziłaby się ze mną?


@stray_dog: To, że masz wspólne z nimi poglądy, a mają poglądy naprawdę toksyczne i oderwane od rzeczywistości.

Z Tobą zgodziłyby się baby, więc mogę nazwać Cię ciepłym? Cieplaczkiem? Sojbojem?


@stray_dog: Myślę, że kimś kto nie nienawidzi ich, normalny gość, w niejednym związku. Kochany też, a nie jak mówisz, że one nie umieją kochać. Ciekawe ile Ty miałeś kobiet
Nigdzie tutaj nigdy nie pisałem, że nienawidzę bab.


@stray_dog: Bo nie przyznajesz się do tego, ale sporo rzeczy napisałeś tego typu jak z tym, że nie umieją kochać, albo, że lecą na kasę i wolą iść po 200zł socjalu, zniszczyć się ciążą, niż być z fajnym gościem (czyli Tobą). Musisz wrócić do tego co pisałeś.

Zwyczajnie się droczę


Wiadomo, a jak ktoś wypunktuje to, że to bzdurki to mówisz, że gnój
a może wszystko to co piszę tutaj to kreacja?


@stray_dog: Czyli jesteś hipokrytą, ponieważ pisałeś

strasznie chcesz we wszystkim nie zgodzić się ze mną.

Różnimy się poglądami


A teraz wychodzi, że jednak się zgadzamy, tylko manipulujesz, co nazywasz "droczeniem".

Jak kto tam lubi sobie "wybrnąć" z dyskusji.

na to jak odbierasz moje posty nie mam wpływu.


Fałszywe przekonanie.
ludzie mogą różnić się od siebie poglądami


@stray_dog: Mogą, ale tylko na temat czy komuś paskuje margaryna, czy masło, a nie czy każdy mężczyzna to pedofil, a kobiety nie umieją kochać.

Ja patrzę na życie pragmatycznie


Nie ma w tych poglądach pragmatyzmu. To są emocjonalne teksty oparte na uprzedzeniach wobec kobiet. Czy to ci się podoba czy nie, ale tak jest. Nie udowodnisz nic pragmatycznego w nich.
@stray_dog: Jak na wyzywających ludzi od cieplaków i soj bojów naprawdę masz duże pokłady chęci miłości z mężczyznami.

I nie dziwię się jak wierzysz, że tylko my umiemy kochać, a kobiety nie. No cóż.

Widzę też tona argumentów ile to pragmatyzmu jest w tych twoich poglądach. No, straszne.
Tylko Buk może nas sadzić!


@stray_dog: Jak sobie uważasz. Ignoranci tak właśnie myślą i się nie rozwijają. Argumentów też nie posiadają na obronę własnych tez.

Kucze, nie sądziłem, że jeszcze na koniec dowalisz takim tekstem.


Cienko u ciebie z myśleniem, jeśli piszesz dane rzeczy, a potem "nie mam wpływu jak odbierasz moje teksty". Żyjesz w innym świecie.

Może pomogę.

Jak zaczniesz za chwilę chwalić seks z dziećmi to napiszę ci że
a Ty bierzesz wszystko dosłownie


A może się droczę?

Trauma XD


To prawda.

bo strasznie się angażujesz


@stray_dog: Odpisuje ci z niechcenia. A trochę z niesmaku. Zresztą jesteś równie zaangażowany, bo odpisujesz tyle samo, mimo że dawno mówiłeś, że wychodzisz z rozmowy.

Co nas różni to ja mam argumenty, a ty nie, no ale to tam mniejsza. Mówię, ignorance is bless.

próbowałeś forsować swoje myślenie na partnerkach.


Jeśli mówiły, że mężczyźni
@Credek: ogółem na pierwszy rzut oka fajna sprawa (zwlaszcza dla mnie z okropnymi bolami) ALE w rzeczywistości to by stworzylo nowe pytanie z puli #!$%@? typu planuje pani dziecko?
kobiety nie istnieją dla ciebie i mają prawo sobie iść na urlop gdy mają okres a tobie #!$%@? do tego,


@Opportunist: To już kobiety stworzyły sobie swój własny kraj, w którym same żyją i ustalają swoje własne prawo? Ciekawe kto w tym waszym kraju zarabiałby na te 3 wolne dni, skoro nie byłoby facetów, gdy nawet wasze emerytury utrzymują wam faceci.
@Mikka: Koljeżanka uważa trochę jak pisowcy, że pieniądze są z nieba, a nie że ktoś musi je wypracować i wypracowują je pracujący, a nie niepracujący, czyli głównie mężczyźni na te niepracujące kobiety.

No ale odwalmy się, mimo, że jesteśmy traktowani gorzej.
@Credek: dziś widziałem, na insta baby się cieszą, a potem jest kwik dlaczego kobiety mniej zarabiają na tych samych stanowiskach.. no nie wiem, bo może mniej pracują, gdzie równouprawnienie? ja też chce 3 dni wolnego, aa i btw daje dyche że urlop ten będzie naciągany w choinkę, pewnie niektóre babki będą sobie brały 3 dni na końcu miesiąca i od razu na początku by mieć 6 dni wolnego xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Credek: a potem ojejku czemu mężczyźni są chętniej zatrudniani !!! A po zatrudnienie hattrick macierzyński/wychowawczy/L4 drugie dziecko. Mam tak laskę w korpo co od 5 lat nie przepracowała ani dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)