Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Co to znaczy „walony na pieniądze”? O ile nie będziesz musiał za mnie pełnić obowiązków w trakcie mojej nieobecności (co jest podstawą do zwiększenia pensji, bo pracodawca dokłada ci obowiązków poza tymi, które wynikają z twojej umowy), to co cię obchodzi moja nieobecność? Jak ci ona szkodzi?

A może chodzi po prostu o to, że jesteś zawistny i zazdrosny o to, że kobieta może mieć te dodatkowe 2-3 urlopu
  • Odpowiedz
@Credek: Dlatego mam pracę, którą mogę wykonywać z domu - na spokojnie się przemęczę przez te kilka dni i mam komfort psychiczny, i mi tak wygodniej w te dni
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@szynszyla2018
@kociooka ja już wyżej napisałem że to oczywiste że obie płcie fizycznie się różnią i rozumiem że to nie jest przyjemne mieć okres, ale jeżeli odnosimy się do pracy to tutaj przede wszystkim powinna być równość (o którą kobiety tak walczą). A takie coś znacznie pogorszy sytuację kobiet na rynku pracy, pomijając już ze dla mężczyzn jest to po prostu w #!$%@? nie sprawdliwe.
  • Odpowiedz
teoretycznie osoba z macicą (XD)


@Urajah: Nawet tutaj musisz swoją transfobię wrzucić.
A tak serio to w Polsce może uciec na to "ciążowe", a dodatkowo przez kilka pierwszych lat życia dziecka codziennie wychodzi godzinę wcześniej.
  • Odpowiedz
@stray_dog: Biedaku, jak w takim razie psychicznie sobie radzisz z faktem, że kobieta na twoim stanowisku zarabiająca tyle samo co ty może nie pracować łącznie nawet przez 4 lata i dostawać pensję, bo ma prawo do płatnego urlopu wychowawczego? Jak ty to procesujesz w głowie w ogóle?
  • Odpowiedz
Nie ma problemu, tak samo planuję zmienić płeć koło 60-tki żeby przejść na emeryturkę


@ToTrocheBardziejSkomplikowane: Wiem że za całe zło na świecie odpowiada lewica, ale wiek emerytalny w Hiszpanii akurat jest równy, a w Polsce na pewno nie zawdzięczamy tego lewicy:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stray_dog tak tak, ale na mnie ta karta nie działa bo ja otwarcie o tym mówię. Aczkolwiek jeżeli sprawa się tyczy konkretnego problemu to i chętnie konkretnie podyskutuje. Bez obrażania czy wyzwisk (jak koleżanka wyżej) tylko merytoryczna rozmowa.
  • Odpowiedz
i ile z nich musi łykać przeciwbólowe jak cukierki w tych dniach


@kociooka: Cale mnostwo ludzi musi lykac tabletki przeciwbolowe, zeby isc do pracy, czesto w przypadku chronicznych boli codziennie.
  • Odpowiedz