Aktywne Wpisy

PinezkaSwiata +23
Ja p------e, przecież te nowe modele plus generalnie narzędzia, agenci ai, budowanie instrukcji AI i tzw. skilli. Coraz więcej kontekstu ai pamięta... Przecież za 3-4 lata będziemy całkowicie w innym miejscu jako świat pod tym względem - i niestety niekoniecznie lepszym. Coś czuję że bezrobocie d--------i w Polsce lekko do 10-15%. Poleca white collar a potem usługi.
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.
#programista15k
Zgadzasz się ze mną?
- Tak 44.2% (117)
- Nie 55.8% (148)

breakdown1 +7
Dobra przyznawać się, ile wrzucacie w kosmiczna dziewicę, jeśli już coś wrzucacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja myślę 500$
#gielda
Ja myślę 500$
#gielda





źródło: comment_1652436307fFL8O70z8Um8B5mgdSvZpw.jpg
Pobierzvoid*
źródło: comment_1652442471Z4Z3sMTNQM1OXsROzWUVav.jpg
Pobierzźródło: comment_1652442645rIEa8ntMypojkj1VJEcmna.jpg
Pobierzźródło: comment_1652442657my7wCi7bnklIX3Bex3K3JI.jpg
Pobierzźródło: comment_1652442670Lp2ileKkM7tnypmwdVJStB.jpg
Pobierzźródło: comment_1652442684TmWrXJJQIgoCh1zF9Igtzn.jpg
Pobierz@iAmTS: Nigdy nie rozumiałem czemu ludzie mają taki problem ze wskaźnikami. Z 90% łapie to w 5 minut a reszta robi memy jakie to trudne ¯\_(ツ)_/¯
Możesz podać przykład memów o których mówisz, które to pokazują że wskaźniki są trudne?
@trzeci: No... i dlatego większość tych oświeconych pracą na wskaźnikach przechodzi na Rusta o ile tylko ma taką możliwość ¯\_(ツ)_/¯
Pamiętam, że na studiach były zadania w rodzaju **(*&(*dopa)) do rozwiązywania. Po co? Nie wiem. A w praktyce takich potworków się nie spotyka. Zwykle wskaźnik jest używany jako typ referencyjny, bo w C nie ma referencji.
void* a;
void* b;
b = &a
a = b
źródło: comment_16524568071yy2m9m4z9Ys3wKHtQAAhG.jpg
PobierzMam nadzieje, że dostatecznie życiowe
@arti040: no kruwa, każdy program userspace'owy napisany w C xD
argv to dwuwymiarowa tablica stringów, które są argumentami przekazanymi do programu.