Wpis z mikrobloga

#rozdajo 2 x kupon 60 zł na żarcie z dostawą na pyszne pe el. A jaka to okazja tym razem?

Realizując pomysł podrzucony mi przez @depcioo, #idiomacademy wkracza jako bot na messengera. Bezpośredni link tutaj. Dla tych, którzy jeszcze nie są w temacie, dłubię właśnie newslettera do nauki idiomów, więcej szczegółów w poprzednim wpisie i link do strony tutaj.

Zasady są proste: jeden kupon poleci do szczęśliwego plusującego, a drugi do śmieszka, który w komentarzach do tego wpisu zapostuje najbardziej plusowanego mema związanego z językiem angielskim.

Losowanie i wyniki jutro około 15, po wylosowaniu 48h na odebranie nagrody. Udział biorą wszystkie konta starsze niż tydzień ()
Pobierz Odcien_Trawiastego - #rozdajo 2 x kupon 60 zł na żarcie z dostawą na pyszne pe el. A ...
źródło: comment_1652433738YpApRF6mJBGevojV9mVpTz.jpg
  • 45
@Odcien_Trawiastego:
a przekleję sobie to co już kiedyś wbiłem na wykop:

Log z irca gry online, trochę skrócone, cytowani SOAD i Aibo nie znają polskiego:

[coś tam piszę po polsku, bo jakiś typek z PL czegoś nie ogarniał]
#!$%@? dzek
SOAD: xD
ja #!$%@? co za gowno
Aibo: omg, that made my day
i've been running a server. international swears is the first thing you learn
also remember "pedale" and "polacy
@Odcien_Trawiastego mój kolega z klasy ni w ząb nie umiał angielskiego. Przed maturą napisaliśmy mu jakiś tekst o lesie, czywiście po polsku: i łud lajk tu goł tu forest. Wykuł go na pamięć i opowiedział na maturze, mimo że dostał zupełnie inny temat xD Np. na pytanie: describe your room, odpowiadał: Der ar a lot of tris. De tris ar grin xD Na maturze było słychać śmiech z sali egzaminacyjnej. Myślicie, że