Wpis z mikrobloga

@viejra: Mimo wszystko bez porównania. Wersow przyłącza się do Ekipy i szybko zgarnęła popularność, ale potem sama brała udział w budowaniu marki i wspierała Friza. Tymczasem Fagata zgarnęła followersów na instagramie a potem pomogła w pogrążaniu całego projektu oraz Stuu.
  • Odpowiedz
@Madoxxx: Oczywiście, że tak. Masz rację. Na przykład moim zdaniem o Wersow można powiedzieć wiele, ale na pewno nie można jej odmówić bycia sympatycznym i dobrym, ciepłym człowiekiem biorąc pod uwagę chociażby to w sposób jaki zachowuje się na filmach. Poza tym to akurat jest prawda, że ona ekipę budowała równo z Frizem wręcz była i jest dalej jej filarem. Większości osób wydaje się, że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie
  • Odpowiedz
@viejra: akurat Wersow pracowała gdzieś w restauracji więc nie widzę sensu porównania. Nawet mając już kanał na jutubie wróciła i nagrała tam odcinek więc jakby nie patrzeć zrobiła im darmową reklamę
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Myślę, że warto też wspomnieć o tym, że Friz w wywiadzie sam powiedział, że nie wyobraża sibie, by jego dziewczyna NIE byłaby influencerką, co za tym idzie sam pomagał się jej świadomie wybijać. Raczej ciężko jest mi uwierzyć, że między nimi nie ma żadnego uczucia, ja tam dobrze im życzę.
  • Odpowiedz
@viejra: Przynajmniej Wersow nadal jest w Ekipie, budowała ją prawie od samego początku z Frizem, a teraz buduje swoją osobną markę. Nikogo nie kopnęła w dupę i przede wszystkim nie skrzywdziła drugiego człowieka i to na dodatek w tak obrzydliwy sposób, mimo że przecież mogłaby skoro dostała zasięgi jak Fagata. Dla mnie tutaj nie ma co porównywać Wersow z tym ściekiem.
  • Odpowiedz
@viejra: jestem ciekaw czy wasza złość w tych komentarzach to poprostu ból dupy czy serio tak uważacie, jeśli weronika miałaby coś na sumieniu to wydaje mi się że prędzej czy później wyszłyby wielkie brudy na jej temat.
  • Odpowiedz