Wpis z mikrobloga

Konkurs dla Mireczków () Tym razem do wygrania jeszcze więcej:

2x książki Storytelling (nie tylko) w biznesie Dana Norrisa
1x bon do Allegro o wartości 50 zł

Co zrobić, żeby wziąć udział?

obserwować @zgarnijpremie
odpowiedzieć na pytanie: Jakie słowa lub historia zapadły/a Ci długo w pamięci lub odmieniły Twoje życie?

Autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody w postaci książki lub bonu do Allegro (oczywiście z wysyłką na nasz koszt). Zwycięzców ogłosimy w środę rano (tj. 18.05.2022 r).

_____
Co zyskasz z tą książką?

Storytelling to książka dla każdego, kto chce opowiadać – czy to po to, żeby zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, dobrze wypaść podczas spotkania biznesowego, czy wygłosić intrygujący toast weselny. Ta książka podpowiada, jak dopracować opowieść oraz uwolnić drzemiący w nas potencjał mówcy. Zawiera też proste ćwiczenia, które ułatwiają wykorzystywanie umiejętności storytellingowych w praktyce. Wskazuje również dziesięć pułapek czyhających na autorów opowieści i pokazuje, co robić, żeby ich uniknąć.
_____
Regulamin konkursu dostępny tutaj.

#zgarnijpremie #okazje ##!$%@? #rozdajo #allegro #marketing #biznes #firma #literatura #jdg #konkurs #czytajzwykopem #konkursksiazkowy #ksiazki
Pobierz
źródło: comment_1652421732d6ZX7tqxkI5DEMex1H1xUa.jpg
  • 29
@zgarnijpremie: gdy bylem troche młodszy to mama nie pozwalała mi chodzić do mcdonalda i był mi strasznie przykro , bo inne dzieci opowiadały o mcfullarach czy inny happy meal'ach. Jakie to cudowane i jakie to nie zajefajne były.
Niestety nigdy nie mogłem tam pójść, ale zagrałem w reklamie z innymi dziekamia, gdzie Kuba Błaszczykowski powiedział do mnie " Bez Ciebie nie idę" i zaczałem jeść macdonald codziennie, a teraz mam cukrzyce
@zgarnijpremie: Pasta o rodzinie ze wsi

my boghactwo hardo, domek jednorodzinny, ajfony, prywatna silownia, ojciec sie wyrwal z biedy, ale jego brat juz nie:
skory z psow wszedzie, pozszywane jako koce
papier toaletowy to zawsze stare gazety
ukradli kiedys motorynke i do dzis jezdza tylko na niej
ich ojciec pracuje w piekarni, pelno chleba i tylko chleba
zamrażają chleb
czasami na swieta wymienia chleb na ziemniaki i robia "frytki" czyli obieraja
@zgarnijpremie Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Te słowa zapadły w mojej pamięci i odmieniły moje życie.
@zgarnijpremie: Ogłoszenie wyników!!! Wybraliśmy zwycięskie komentarze.

Nagrodę bon do Allegro o wartości 50 zł otrzymuje:
@Goronco

Po egzemplarzu książki "Storytelling (nie tylko) w biznesie" otrzymują:
@furious_iguana
@login_swiadomosci

Gratulujemy! () Zaraz odezwiemy się z wiadomością prywatną, aby móc przesłać nagrody. A pozostałym Mirkom dziękujemy za udział i możemy już teraz powiedzieć - wkrótce zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡