Wpis z mikrobloga

Kiedyś to było kurła, nie było żadnych Instagramów, Tiktoków, patostreamów, influencerów i youtuberów... Nie było w Internecie tyle badziewia o zerowej treści, "gwiazd" robiących z siebie debili dla rozgłosu, promowania rozwiązłości, konsumpcjonizmu a przede wszystkim tych debili, którzy robią zdjęcia kawy, ciasta by lansować się wystawnym życiem ku zazdrości innych...

Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#internet #instagram #wykop #tiktok #youtube #rozowepaski #niebieskiepaski #kiedystobylo #przemyslenia
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: ale wiesz, że ja ironizowałem?

Wchodzę na YouTube, chce pooglądać śmieszne filmiki a pierwsza strona startowa to jakiś badziew typu

Ja takiego czegoś nie mam, oglądaj śmieszne filmiki, to będzie ci yt podsuwał więcej rzeczy w tym stylu
@AlienFromWenus:

Wchodzę na YouTube, chce pooglądać śmieszne filmiki a pierwsza strona startowa to jakiś badziew typu "20 rzeczy które każda dziewczyna nosi w plecaku" "jak faceci rozmawiają o seksie" i inne szparagi, ekipy itp. aż się odechciewa wchodzić.


Sam kontent dla kobiet.

Dla facetów nic.

Nawet nie zrobią filmiku
"Ta jedna rzecz, którą zawsze musisz mieć przy sobie trzymając ją w cottonworldach"

(,)
@AlienFromWenus: No taki kontent dla chłopaków.
Niech wiedzą, że trzeba dbać o swojego MacGyvera i to jeszcze jak.

A co do clue wpisu

przede wszystkim tych debili, którzy robią zdjęcia kawy, ciasta by lansować się wystawnym życiem ku zazdrości innych...


Nie no, jak można się jarać czyimiś zdjęciami, bo poszedł na ciastko albo kawę do Costy albo Nero. xD
20zł - bogactwo xD

Więcej polotu powinien mieć kontent kiedy samemu coś
@AlienFromWenus:

„Parobek… zabił sztukę. Gombrowicz trafnie przewidział w Ferdydurke, zwłaszcza w Operetce całkowite odwrócenie dominanty estetycznej w kulturze światowej. Gwałtowny wzrost znaczenia politycznego i ekonomicznego niższych warstw spowodował rozwój form przekazu z definicji plebejskich, takich jak radio, a zwłaszcza telewizja… Co zaowocowało całkowitą dominacją gustu parobka w kulturze i zepchnęło sztukę na margines… Ostatecznym przypieczętowaniem tego stanu rzeczy było wynalezienie internetu, który zatarł granicę między twórcą a odbiorcą wytwarzając fałszywe z