Wpis z mikrobloga

Przewiduję co się zdarzy za rok czy dwa czy trzy z #kredythipoteczny
- jak dobrze wiemy, w Polsce najpowszechniejszym kredytem hipotecznym jest kredyt na zmiennych stopach procentowych
- jak dobrze wiemy przez kredyt ze zmiennymi stopami procentowymi, teraz płacą więcej za kredyt
- jak dobrze wiemy, mądry Polak po szkodzie, więc zwiększy się zainteresowanie kredytu opartego na stałych stopach procentowych
- banki z racji zainteresowania ludzi, zaczną oferować więcej kredytów po stałych stopach procentowych
- stałych stopach procentowych oczywiście najwyższych od kilkunastu lat
- prędzej czy później stopy procentowe (powinny) pójść w dół
- kredyty po stałej czyli wysokiej stopie zostaną
xD

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: Niemcow stac i jak sa ustabilizowani zyciowo to kupuja - tzn. wtedy kiedy maja dobra prace i rodzine. Mam duzo znajomych Niemcow, mlodzi maja w dupie takie zakupy. Odkladaja hajsy 10-15 lat i kupuja za gotowke jak juz sie zdecyduja gdzie chca mieszkac. Wiekszosc jednak wynajmuje od spoldzielni bo to wygodne - czynsze sa dalej dosyc niskie, a takie mieszkanie jest twoje do smierci.

@little_muffin:

Tak, tak.
  • Odpowiedz
@Krupier: kolejny który uwierzył wykopkom, że Niemiec to ten biedny którego nie stać na mieszkanie, a Polak z kredytem to panisko xDDDD
Akurat z twoją głupotą już się zetknąłem nie raz, więc mnie nie dziwi że nie zrozumiałeś niczego z tego co napisałem. Nawet nie wymagam tego od ciebie.
  • Odpowiedz
@Krupier: no i jak go niby wyjasnili? Mam znajomych Niemcow i wynajmujacych i kupujacych. Sama jakbym mieszkala w De to bym szla tylko w wynajem bo tam sie zakup po prostu nie oplaca. Zmniejsza Ci koszty mieszkania moze o 200 euro. Co to jest? Nic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: kolejny który uwierzył wykopkom, że Niemiec to ten biedny którego nie stać na mieszkanie, a Polak z kredytem to panisko xDDDD

Akurat z twoją głupotą już się zetknąłem nie raz, więc mnie nie dziwi że nie zrozumiałeś niczego z tego co napisałem. Nawet nie wymagam tego od ciebie.

@mookie:

Ja nie muszę wykopkom wierzyć, znam realia misiek. Zaorali cię, doskonale się to czytało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: no i jak go niby wyjasnili? Mam znajomych Niemcow i wynajmujacych i kupujacych. Sama jakbym mieszkala w De to bym szla tylko w wynajem bo tam sie zakup po prostu nie oplaca. Zmniejsza Ci koszty mieszkania moze o 200 euro. Co to jest? Nic.

@little_muffin:

I co, myślisz, że jesteś jedyna, która zna Niemców? No, zakup się nie opłaca i przez to wielu ludzi na to (niestety)
  • Odpowiedz
I co, myślisz, że jesteś jedyna, która zna Niemców? No, zakup się nie opłaca i przez to wielu ludzi na to (niestety) nie stać. To nie jest tak, że większość nie chce.

Ty przynajmniej nie napisałaś, że przeciętny Niemiec jest dyrektorem za 8k erło jak ten nieruchomościowy dzban. XD


@Krupier: jedyne co zrozumiałeś z tekstu, to że przeciętny Niemiec jest dyrektorem, wyciąłeś to sobie i się cieszysz bo umiejętności abstrakcyjnego
  • Odpowiedz
jak dobrze wiemy, mądry Polak po szkodzie, więc zwiększy się zainteresowanie kredytu opartego na stałych stopach procentowych


@niochland: gdybym przy podpisywaniu umowy kredytowej miał możliwość wybrać kredyt ze stałym oprocentowaniem powiedzmy 2,5% na całe 30 lat to chetnie bym to zrobił ale nie mogłem bo żaden bank czegoś takiego nie oferuje.
  • Odpowiedz
jedyne co zrozumiałeś z tekstu, to że przeciętny Niemiec jest dyrektorem, wyciąłeś to sobie i się cieszysz bo umiejętności abstrakcyjnego myślenia cię przerastają, więc rozmowa z tobą jest jak gra w warcaby z orangutanem - po prostu rozwalisz pionki na szachownicy i będziesz wył jak małpa¯_(ツ)_/


@mookie: zrozumiałem wszystko i to nie tylko ja co było widać po komentarzach, które, jak już pisałem, cię "wyjaśniły".

Niemcy i Niemców to ty
  • Odpowiedz
Niemcy i Niemców to ty znasz co najwyżej z opowieści dziadka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krupier: wypisując takie bzdury tylko wystawiasz sobie świadectwo bycia kiepem, stąd traktuje cie jako kolorową pocieszną wykopową maskotkę, z którą czasami fajnie się podrażnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mookie: ależ to nie są bzdury, bzdury zaprezentowałeś we wczorajszym wpisie i dalej w nie brniesz (pomijam już inne twoje wpisy na przestrzeni lat, to jest dopiero kabaret xD).

Musisz to lubić misiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie przestawaj, nie zniechęcaj się, rób dalej swoje, wyśmienicie się to czyta. Takie guilty pleasure do kawuni.
  • Odpowiedz
Ale nie przestawaj, wyśmienicie się to czyta. Takie guilty pleasure do kawuni.


@Krupier: Bardzo mnie to cieszy, że moje wpisy sprawiają że marnujesz swój czas akurat dla mnie. Ja twoich kocopołów nie tykam xD
  • Odpowiedz
@mookie: tykaj co chcesz, to mnie nie interesuje co ty sobie tam robisz w wolnym czasie. I tak cieszę się, że zaprzestałeś trochę spamowania tymi bzdurami tak jak kiedyś. To może świadczyć o tym, że zacząłeś jakoś korzystać z realnego życia. Super, tak trzymaj! <3
  • Odpowiedz