Wpis z mikrobloga

pół miasta, może przez pół kontynentu od razu?


@podjad3k: Nie umiesz w tą grę. Musisz stosować hiperbolę. Powinieneś napisać:
pół miasta, może od razu na Jowiszu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mcnight95 podstawowym wyposażeniem bloków powinny być parkingi i dojazd do klatki, co by pan kurier nie musiał tachać lodówki, pralki czy innych gabarytów przez pół miasta ¯\(ツ)/¯

@Mirush: a to inna sprawa xd pod blokami często jest tak ciasno, że zwrócenie autem kombi to wyzwanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wogx: skutek tego że kurier wjedzie dosłownie WSZĘDZIE gdzie jest to fizycznie możliwe. Znając życie to spokojnie można byłoby zabrać wszystkie paczki do bloku w obie ręce, ale stanąć 50 metrów dalej jest dla nich zamachem na wolność. No ale tak to jest kiedy praca kończy się dopiero jak wszystkiego się pozbędzie.
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: Chyba nie wiesz, że kurier to i też gabaryty. agd rtv, meble, stoły, i wszystko co jest duże, tak samo np skrzynie biegów, kosiarki itp też zmawiają kurierami. Jakby w kurierce chodziło o małe paczki to nie było by problemu dla nikogo aby sobie stanąć dalej
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Trochę to trwało, ale zasięgnąłem wiedzy u źródła. Dokładnej lokalizacji nie dostałem ze względu na ochronę prywatności autora. Otrzymałem za to nagranie pokazujące okolicę - jest to ścieżka między blokami, chodniki widoczne na zdjęciach to dojścia do klatek nie dłuższe niż 10 m. Ścieżka prowadzi do ulic znajdujących się po dwóch stronach osiedla. Przynajmniej z jednej strony jest powierzchnia wyłączona z ruchu, na którą nie można wjeżdżać + blokada
w.....x - @ZygmnuntIgthorn: Trochę to trwało, ale zasięgnąłem wiedzy u źródła. Dokład...

źródło: comment_1652388988aNEgBeke78WQzO26DJWBTo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz