Wpis z mikrobloga

  • 474
@mcnight95 podstawowym wyposażeniem bloków powinny być parkingi i dojazd do klatki, co by pan kurier nie musiał tachać lodówki, pralki czy innych gabarytów przez pół miasta ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mirush: powinni zrobić usługę z wypakowaniem tam gdzie może legalnie podjechać i dodatkowa opcja wniesienia. Reszte załatwiliby już sami ludzie, a tak jest chlew
  • Odpowiedz
@wogx: jak to potrącenie na chodniku, przecież to się nigdy nie dzieje, nikt nikogo nie rozjeżdża na chodniku, po co takie durne mandaty za to? to nie jest groźne!

  • Odpowiedz
@DarkZizi: starzy kierowcy często pierdoIą że przeciez są lusterka i hurr durr tyle lat jeżdżą bez (cos takiego jak prawdopodobieństwo jako argument dla nich nie istnieje, bo "równie dobrze można z domu nie wychodzić, bo może cegła na głowę spaść")
A z kolei młodzi kierowcy często jeżdżą w dziadtransach i na gównokurierce, gdzie zainwestowanie kilkuset złotych w znaczącą poprawę bezpieczeństwa niestety drastycznie nadwyrężyłoby budżet firmy i januszowi nie starczyłoby na
  • Odpowiedz
@wogx: dlatego zawsze, o ile jest to możliwe, składam samochodom na chodnikach/zakazach lusterka i podnosze wycieraczki () przynamniej tyle moge zrobić bez bawienia sie w wysyłanie zdjęć na psiarskie, chociaż może i to powinienem zacząć robić
  • Odpowiedz
Potrącenie na osiedlowym chodniku


@wogx: Gdzie to dokładnie i dlaczego mamy wierzyć na słowo, że to osiedlowy chodnik, a nie osiedlowa uliczka? Jeśli to w istocie chodnik to mam nadzieję, że złotówa stojący obok dostawczaka też dostanie surową karę.
  • Odpowiedz
widziałeś kiedyś ławki stawiane wzdłuż drogi?


@wogx: Na ławkę nie zwróciłem uwagi, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że gdzieś na wąskiej osiedlowej uliczne, w strefie zamieszkania, mogłaby sobie taka ławka stać.
W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie to.
  • Odpowiedz