Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: tzn? Muszę już powoli coś nowego kupić, bo ten pojemnik ma już dwa lata i ma dość xd a za 20zł go w ikei kupiłem

@WylosowacLogin: 75kg 180cm

@krasnalkrasnal: nie dam rady pisać xd

@hehehhhehe: o człowieku różnie, trochę keto kocur, trochę jakieś keto przepisy szukane przez google, jeszcze instagram
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie dzięki mircy za te tipy, sprawdzę w domku na spokojnie czy mogę parówy jeść - bo widzę, że zdania są podzielone.
  • Odpowiedz
Ta bo jak wiadomo parówki podgrzewa się przez wiele godzin w wodzie o temperaturze > 130°C


@dlugi_: Właśnie mi uświadomiłeś, że na takim Orlenie już tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bover: wstaję o 4 40, o 5 20 wychodzę z domu i jadę na 6 do pracbazy. W trakcie mycia nastawiam smażonko, gotowanko i ekspres. O 5 jestem już schludny no i kroję warzywka, wsadzam do pudełek wypijając kawę. Najgorzej jak mam nocki. Nie wyrabiam się xD zamiast wcześniej to sobie robić, to oczywiście na ostatnią chwilę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bover: a nie #!$%@? mnie to dlatego, że keto zlikwidowało mi zgagę totalnie, więc dbam o to co jem.
  • Odpowiedz
Takze jakies paruwki itp tylko na zimno.


@fluchtlinge_willkommen: chodzi o mikrofale, czy gotowanie w wodzie też szkodzi?

@prawo: fajny nick :D Dlaczego jesz keto? Jakieś dolegliwości, czy uznałeś, że to będzie "to" i np. pozwoli ci schudnąć? Sorry, ale dla mnie diety wykluczające np. węglowodany to, że tak niemiło powiem, moda jak crossfit.
Nie mam nic do crossfitu i keto, ale kiedy stają się zjawiskiem i trendem to się robi
  • Odpowiedz
są dwa rodzaje niebieskich pasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jenerau: O już nie jest na carnivore/keto tylko teraz high carb xD Ciekawe czy zaczął myć zęby, bo twierdził, że mu to zbędne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tymajster: teraz to jest moda. Miałem taką zgagę, że umierałem cały dzień. Plus dolegliwości jelitowe. Podejrzewałem zespół jelita drażliwego, ale nie diagnozowałem. Z cukrem to już się rozwodziłem wcześniej, ale narkotyk wrócił z zdwojoną siłą. W 2020 znów rzuciłem raz na zawsze. Węgli jem mało, albo jak już to wieczorkiem na lepszy sen. Nie mam problemu ze zjedzeniem jakiegoś makaronu raz w tygodniu, albo pizzy swojej roboty. Nie jestem neofitą i
  • Odpowiedz
Co to jest rb i dlaczego jesteś "tego" łowcą?


@Balcus: A ty co? Stoisz na pustej plaży i pytasz horyzont?

Woła się osobę, od której chcesz otrzymać informacje.

Jesteś tu dziewięć lat i tego nie wiesz... Boże...
  • Odpowiedz