Wpis z mikrobloga

@macan: nieraz już słyszałem o podrywie „na obcokrajowca” gdzie polscy faceci o trochę innej urodzie niż typowo polska wyrywali p0leczki mówiąc po angielsku, czasem też same podchodziły do takich myśląc, że to obcokrajowiec ale po usłyszeniu polskiego języka od razu traciły zainteresowanie polusem
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Taa hiszpański temperament xD Dobrze wydupczy i w gratisie będziesz miała niechcianą ciąże, albo hiva.
A na koniec da kopa w dupę bo się pojawi jakaś nowa naiwna dupka na horyzoncie do zabawy.
Dodatkowo oni nic nie odkładają, nie inwestują, nie chce im się pracować, często żyją na garnuszku rodziców.
Potrafią tylko się bawić. Ich podejście do życia to "Jutra nie ma balujemy". Szybko się nudzą, rozkojarzają.
Prawią tandetne
  • Odpowiedz
@macan: Nie chodzi o ten wpis... jak wy nic nie ogarniacie to głowa mała... mam wrażenie, że rozmawiam z jakimiś upoślakami. Tragedia. Zresztą w drugiej części wypowiedzi pokazałeś swoją klasę. Długo czekać nie musiałam :)))

@monox12 Dopóki nie otworzycie swoich umysłów nie ma szans na żaden progres :)))

@andbatros Oczywiście, bo p0lusy nie porzucają kobiet i nie wykorzystują :))) Standard. Cały świat zły tylko nie my - poczciwe
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

@monox12 Dopóki otworzycie swoich umysłów nie ma szans na żaden progres :)))

Każda dziedzina nauki wyłonila swe korzenie od osoby albo instytucji, która miała do przedstawienia tezy lub hipotezy potwierdzone argumentami. Jeśli chcesz oświecony ludzi to zacznij wpierw wyjaśniać im te rewelacje skryte dla wąskiego grona jak mniemam
  • Odpowiedz
@monox12: nie traktować kobiet jako własności, nie kontrolować, nie oczekiwać że kobieta swoje młode najlepsze lata życia przeznaczy na kiszenie się w domu między bufetem, pralką a kołyską, w międzyczasie zarabiając pieniądze które i tak wyda na wszystko inne niż na siebie a i tak w nagrodę dostanie awanturę od faceta bo seks raz w tygodniu to za mało, a sam nie pomoże partnerce w zajmowaniu się domem "bo to
  • Odpowiedz
nie traktować kobiet jako własności, nie kontrolować, nie oczekiwać że kobieta swoje młode najlepsze lata życia przeznaczy na kiszenie się w domu między bufetem, pralką a kołyską, w międzyczasie zarabiając pieniądze które i tak wyda na wszystko inne niż na siebie a i tak w nagrodę dostanie awanturę od faceta bo seks raz w tygodniu to za mało, a sam nie pomoże partnerce w zajmowaniu się domem "bo to niemęskie".

@AlienFromWenus
  • Odpowiedz
@dekogangster: tak ponad 20 lat temu w Wenecji z kumplem siedzieliśmy na murku wokół takiej fontanny byliśmy dość mocno opaleni A mój kumpel dodatkowo ma czarne kręcone włosy No i przybiegly dwie dziewczyny z Polski (widzieilismy ze odlaczyły sie od jakies Polskiej wycieczki )i do nas po angielsku i Where Are You From? I do kumpla że you have nice hair i tak dalej a kumpel odpowiedział ze from Katowice
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Nawet nie cytuje twojej wypowiedzi bo wszystkie twoje, bo wszystkie te to skrajności wynikające z braku wychowania. Jak napisał wyżej @djtartini1, te wszystkie przypadlości to patologia, a kobiety wybierające osobości narcystyczne same w sobie skazują siebie na takie zachowania u takiego mężczyzny.
A tak w ogóle to wykorzystałem tzw ironie, aby troll z rózowym paskiem mógl się wyżyć.
  • Odpowiedz