Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3308
Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w piekarniku to gówno lepiej w wedzarce (no już odpalam wedzarke w bloku xD), drugi że prąd drogi, trzeci że żeberka to gówno (co kto lubi) a czwarty pogardliwie zapytał czy żeberka to najlepsze mięso jakie jadłam xD widocznie programista15k je tylko polędwiczki z tyranozaura, ale to nie dla plebsu, dla oskarka to
#heheszki
Itslilianka - Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w pieka...

źródło: comment_1652006495VtrCnSTQqP3JeJJsvVhXE8.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Itslilianka: Wykopki nie ogarniają, że część mięs się tak piecze żeby uzyskać najlepszy efekt. Ale czego oczekujesz po portalu gdzie szczytem kuchennych umiejętności jest Dżiuzeppe z mikrofali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Beka z chłopów xD
Ale zawsze tak jest ze ty się czymś chwalisz, a kilka cymbałów przyjdzie i będzie marudzić, p0lactwo zawszone

Najważniejsze ze tobie smakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: a co, liczyłaś że każdy będzie klepał po pleckach i brawo bił że żeberka zrobiłaś? robisz gównowpisy to dostajesz gównoodpowiedzi, czego się spodziewałaś, pracy naukowej? xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: przecież to jest standard na tej stronie, zawsze się znajdzie jakiś Seba albo wujek Janusz, który koniecznie będzie chciał się dowartościować abo wyładować frustrację. "Psy szczekają karawana idzie dalej" - rób swoje, a frustratami się nie przejmuj.
  • Odpowiedz