Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3308
Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w piekarniku to g---o lepiej w wedzarce (no już odpalam wedzarke w bloku xD), drugi że prąd drogi, trzeci że żeberka to g---o (co kto lubi) a czwarty pogardliwie zapytał czy żeberka to najlepsze mięso jakie jadłam xD widocznie programista15k je tylko polędwiczki z tyranozaura, ale to nie dla plebsu, dla oskarka to
#heheszki
Itslilianka - Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w pieka...

źródło: comment_1652006495VtrCnSTQqP3JeJJsvVhXE8.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Itslilianka pamiętaj, że to najprawdopodobniej nie jest nawet ich zdanie, tylko słowa które słyszą jak n------y stary drze mordę na matkę. Oni sami to w porywach jajecznicę są w stanie zrobić, wielcy eksperci xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka:

@Argonzz: u mnie to raczej 40-45 zł xD a używam często piekarnika


@Itslilianka: Najwięcej prądu piekarnik zużywa na rozgrzanie się, tak że różnica miedzy godzinnym pieczeniem, a kilkugodzinnym to jakieś kilkadziesiąt groszy. Raz z ciekawości mierzyłem pobór prądu i na zrobienie szarpanej wołowiny, czyli jakichś 8h pracy wyszło coś ok 1,6 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kressska: ale to każdy ma inny gust. Zazwyczaj robię sama ale teraz nie się nie chciało. Zresztą jeden lubi steki średnio wysmażone a drugi well done. I jeden powie że sposób drugiego gorszy xd ja lubię prosta kuchnie jeśli sama gotuje.
  • Odpowiedz
Na tym portalu to nie warto się chwalić jakie mięso sie je xD. Zawsze cię gównem obrzucą, bo tylko japońska/argentyńska wołowina to jest mięso, kiełbasy należy samemu robić a reszta to g---o i syf XDDDD. Nie dogodzisz


@Proxlox1: taaa a później widzisz jak się Ci sami zachowującą jakimś paskudnym "czosndogiem"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: Na wykopie ludzie co mają jakiś życie hobby, pasje po za graniem w gry komputerowe nie będą lubiani. Trzeba się przyzwyczaić i mniej spędzać czasu na wykopie i organizować sobie szczęście.
  • Odpowiedz
@Itslilianka Na wykopie jak napiszesz o czymś fajnym, to zaraz zbiegnie się stado piwniczaków januszy żeby Cię zgnoić. Nie warto dzielić się tutaj radością.
A żeberka to bym zjadła i zrobię sobie któregoś dnia na obiad.
  • Odpowiedz
@kezioezio: no też tak strzelam. Po nagrzaniu się lampka gaśnie i zapala się co jakieś 10 minut na 1 minutę. Chyba że otwieram. To daje 6-7 minut w ciągu godziny


@Itslilianka: A zrobiłem ten test, bo moja różowa złościła się, że za dużo piekarnika używam, więc jej pokazałem, że więcej prądu marnuje, gdy regularnie światła w łazience nie wyłącza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz