Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3308
Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w piekarniku to gówno lepiej w wedzarce (no już odpalam wedzarke w bloku xD), drugi że prąd drogi, trzeci że żeberka to gówno (co kto lubi) a czwarty pogardliwie zapytał czy żeberka to najlepsze mięso jakie jadłam xD widocznie programista15k je tylko polędwiczki z tyranozaura, ale to nie dla plebsu, dla oskarka to
#heheszki
Itslilianka - Jak ja kocham wykop xD robiłam żeberka to jeden się przysrał że w pieka...

źródło: comment_1652006495VtrCnSTQqP3JeJJsvVhXE8.jpg

Pobierz
  • 212
@Itslilianka:

@Argonzz: u mnie to raczej 40-45 zł xD a używam często piekarnika


@Itslilianka: Najwięcej prądu piekarnik zużywa na rozgrzanie się, tak że różnica miedzy godzinnym pieczeniem, a kilkugodzinnym to jakieś kilkadziesiąt groszy. Raz z ciekawości mierzyłem pobór prądu i na zrobienie szarpanej wołowiny, czyli jakichś 8h pracy wyszło coś ok 1,6 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kressska: ale to każdy ma inny gust. Zazwyczaj robię sama ale teraz nie się nie chciało. Zresztą jeden lubi steki średnio wysmażone a drugi well done. I jeden powie że sposób drugiego gorszy xd ja lubię prosta kuchnie jeśli sama gotuje.
Na tym portalu to nie warto się chwalić jakie mięso sie je xD. Zawsze cię gównem obrzucą, bo tylko japońska/argentyńska wołowina to jest mięso, kiełbasy należy samemu robić a reszta to gówno i syf XDDDD. Nie dogodzisz


@Proxlox1: taaa a później widzisz jak się Ci sami zachowującą jakimś paskudnym "czosndogiem"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: Na wykopie ludzie co mają jakiś życie hobby, pasje po za graniem w gry komputerowe nie będą lubiani. Trzeba się przyzwyczaić i mniej spędzać czasu na wykopie i organizować sobie szczęście.
@kezioezio: no też tak strzelam. Po nagrzaniu się lampka gaśnie i zapala się co jakieś 10 minut na 1 minutę. Chyba że otwieram. To daje 6-7 minut w ciągu godziny


@Itslilianka: A zrobiłem ten test, bo moja różowa złościła się, że za dużo piekarnika używam, więc jej pokazałem, że więcej prądu marnuje, gdy regularnie światła w łazience nie wyłącza ( ͡° ͜ʖ ͡°)