Wpis z mikrobloga

@Lunaotic: pisanie, że daną pracę zrobiło się w krótkim czasie to brak pewności siebie i taki wentyl bezpieczeństwa, gdyby poszła negatywna krytyka, to zawsze, można zgonić, na to, że powstawało przez godzinę.
Czas powstawania nie jest istotny, a efekt finalny...
@Lunaotic: Wskazuje to również na to, że w dzieciństwie byłaś osobą spóźnialską i powolną w szkole. Teraz, po latach, masz silną potrzebę udowodnienia, że się zmieniłaś i stąd taki komentarz. Zapraszam na sesję psychoterapii - jestem doktorem prawa kanonicznego i mogę pomóc to zmienić. A piesek nawet spoko.
@Periplanomeno_Asteri:A niby w którym miejscu przywaliłem? Konstruktywna krytyka to nie przywalanie, daje mu cenne uwagi.. a mam spore doświadczenie w tej branży. Kultura lajków i pochwał nie powoduje rozwoju, a zmanierowanie. Sztuka powinna bronić się sama, bez tłumaczenia się.
@fideriankoons: Gdzie tam konstruktywna krytyka? Twój komentarz to wyłącznie insynuacje o braku pewności siebie. Nic w tym konstruktywnego nie ma. Swoją drogą, sam piszesz o sporym doświadczeniu w branży, co też można potraktować jako brak pewności siebie według logiki jaką stosujesz. Do tej pory nie napisałeś niczego konkretnego o samej pracy, ale siebie już zareklamowałeś jako znawcę. No i co mają do tego wszystkiego lajki i pochwały w tej konkretnej sytuacji?