Wpis z mikrobloga

@LeVr: bo mogą chcieć. W życiu każdy chce zwiększyć swoją sprawczość. U kobiet feminizm wbija im, że są takie same jak mężczyźni i każdy przejaw nierówności jest odbieraniem sprawczości. A dlaczego młode dziewczyny tak chętnie w to wierzą? Bo kobiety mają generalnie większą skłonność do wierzenia w fantazje, a obecnie żyjemy w czas uczuć i wszyscy uważają, że nie wypada wyprowadzać kobiet z fantazji.
@LeVr: Bo taka jest kobieca natura, podświadome/świadome poszukiwanie partnera który zapewni dobrobyt. Tak samo jak męską naturą jest szukanie partnerki z dużym biustem i szerokimi biodrami. Nie przeszkadza im łączyć to z mocno już (zwłaszcza w Polsce) nieaktualną walką o równouprawnienie, bo momentami wahadło poszło już w drugą stronę. Do tego masz jeszcze matki, które wyszły za przeciętniaka i mają o to ból dupy, więc edukują córki że musi sobie znaleźć


@LeVr: w moim towarzystwie nie ma takich koebiet, albo laski ogarniają pracę i chcą się dzielić po równo albo mniej ogarniają pracę i w zamian za to ogarniają dom, chyba przez cały swój smutny żywot nie spotkałem się z tym żeby któraś chciała się dizelić obowiązkami jednocześnie w ogóle nie ogarniając pracy
Bo każdy chce żyć dostatnio i wygodnie. Każdy.


@Kotznapedemjonowym: dlatego niektórzy sami na to pracują a inni nie potrafią i jak pijawki ciągną z tych pierwszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kobiety to takie kleszcze wśród gatunku ludzkiego

A Ty byś nie chciał, żeby ktoś Ci wszystko dał i zrobił? Bez sensu pytanie.


@not_me: miałem dziewczynę która lepiej zarabiała ode mnie, płaciła mi za wycieczki i mnie
@LeVr bo nie chcą słyszeć pierd0lenia o tym że kobieta to coś pomiędzy dzieckiem, a facetem. Bo ten tekst to turbo rak.

Lepszy już ten turbo feminizm niż życie wśród kur domowych co to nic same nie ogarna bo czekają aż chop za nie coś wymyśli.