Wpis z mikrobloga

@skitarii: bo obie strony i Julki i Saszka to ta sama strona medalu hipokryzji zbiorowej, Ukraina to ludy kila pokoleń do tyłu do Julek, oni jeszcze zatrzymali się na etapie chytrości i niszczenia rzeczy, słowo zarabiać tam nie istnieje, tylko albo jakich oligarcha ich dyma, albo oni mogą coś raz ukraść i tyle

do tego mózgi ludzi ze wschodu działają na propagandzie jak julki.. to skok dwóch cywilizacji austro-węgier z XIX
bo obie strony i Julki i Saszka to ta sama strona medalu hipokryzji zbiorowej, Ukraina to ludy kila pokoleń do tyłu do Julek, oni jeszcze zatrzymali się na etapie chytrości i niszczenia rzeczy, słowo zarabiać tam nie istnieje, tylko albo jakich oligarcha ich dyma, albo oni mogą coś raz ukraść i tyle


@nutka-instrumentalnews: a umiesz to po polsku napisać? Jaki "etap chytrości i niszczenia rzeczy"? XD
Nie pederastą, a pedałem. Jak inaczej obrazić mężczyznę niż odbierając mu męstwo?


@DeadIy: Pederastą. Słowo pedał w polszczyźnie pojawiło się przez skojarzenie z pederastą. Poza tym jest jeszcze inna zbieżność. Ta cząstka "ras" jest zbieżna z wymową "Rasija" itp.

W słownikach dalej można przeczytać:
pederastia «utrzymywanie stosunków płciowych między mężczyznami»
pokaż ze 3 takie Julki, bo nawet nie umiem sobie tego wyobrazić i śmierdzi #urojeniaprawakoidalne


@raven_raven: przecież nawet na wykopie już takie memy jak poniżej latały XD

A nawet lepsze, jak widać poniżej, mówiące że niby to same Julki mogą walczyć tak dzielnie zachodnim sprzętem jak to robią Ukraińcy XD

A prawda jest taka, że większość zwykłych ludzi na Zachodzie dawno by się załamała, gdyby trafiła pod taki ogień jak Ukraińcy,
Pobierz s.....i - > pokaż ze 3 takie Julki, bo nawet nie umiem sobie tego wyobrazić i śmierdz...
źródło: comment_1651920915B7T0Ibs5xov57GtwYx65ES.jpg
@skitarii: Eee, na obronę memów powyżej nadmienię, że tam raczej nie chodziło o samo to, że twitterowe Juleczki miałyby walczyć, a o to, że kacapska armia w porównaniu z zachodnią, chociażby miałaby ona być LGBT friendly (tu konkretnie chodzi o te reklamy USArmy, z których się śmiało pół internetu, a które były profilowane pod różne grupy) jest gówno warta, bo na polu bitwy liczą się pieniądze, wyszkolenie i zgranie, a nie
@skitarii:

przecież nawet na wykopie już takie memy jak poniżej latały XD

A nawet lepsze, jak widać poniżej, mówiące że niby to same Julki mogą walczyć tak dzielnie zachodnim sprzętem jak to robią Ukraińcy XD


Co ty pieprzysz? Przecież te memy to zwykła odpowiedź na memy typu pic rel, a ja sam nie widziałem ani jednego wysrywu gdziekolwiek, który mówiłby, że Ukraina zwycięża przez to, że wartości zachodnie mają jakieś magiczne
Pobierz kasztanowcowiaczek - @skitarii: 
 przecież nawet na wykopie już takie memy jak poniże...
źródło: comment_1651922307vjr5to6mcads56UTLwimXV.jpg
Co ty pieprzysz? Przecież te memy to zwykła odpowiedź na memy typu pic rel, a ja sam nie widziałem ani jednego wysrywu gdziekolwiek, który mówiłby, że Ukraina zwycięża przez to, że wartości zachodnie mają jakieś magiczne moce, które muszą zwyciężyć xD


@kasztanowcowiaczek: przecież pełno było tego typu "wysrywów", że Rosja przegrywa przez różnice cywilizacyjne i nieliczenie się z ludźmi, co na pewnym poziomie jest nawet prawdą, nawet jeśli ta prawda leży
przecież pełno było tego typu "wysrywów", że Rosja przegrywa przez różnice cywilizacyjne i nieliczenie się z ludźmi


@skitarii: Dobra, dawaj posty o tym, że Rosja przegrywa, bo jest nietolerancyjna i gardzi LGBT, a zachodnie wartości stronk i #!$%@?ą FR.
Oprócz postów opartych o myślenie życzeniowe w stylu "dobro zwycięża", bo takie coś to często ludzie myślą