Wpis z mikrobloga

Ale w sumie znajomość AutoCAD jest wpisana jako preferowana, czyli równie dobrze można tego się nauczyć w pracy.
A szukają kogoś kto zna Office'a i język Angielski czyli nawet osoba bez matury by sobie to ogarnęła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc jak za takie nikłe wymagania, to nie jest jakaś niska kwota
  • Odpowiedz
już bym wolał #!$%@?ć wózkiem widłowym po magazynie za prawie 4k netto.

Niektórzy chyba z wypłatami zatrzymali się w 2010 roku xD


@Markowsky95: realia w Polsce są takie, że tysiące osób pracuje za jeszcze mniejsze pieniądze. Np. w gastro dostajesz umowę na pół etatu a robisz cały etat.
  • Odpowiedz
@RumunElfik2137: Mnie na żadną produkcję z okolicy nie przyjęli i pracuję w biurze za gównopieniądze (a hajs jest dla mnie ważny bo chcę iść na studia w końcu xD). Nie wiem gdzie jest ta mityczna produkcja na którą biorą każdego

@Boa_Wielbiciel: W mojej pracy walka o lepsze zarobki skończyła się tak, że dostaliśmy umowy na których wychodzę miesięcznie średnio 1,5k mniej. Nic nie dały zwolnienia i protesty, negocjacje. Zwyczajnie każdego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@geuze: Mokre sny wykopków. To samo jest wszędzie. Ostatnio na FB na grupce z ofertami pracy dla operatorów/programistów CNC widziałem walkę w komentarzach, bo ktoś wrzucił ofertę w mojej okolicy i widełki płacowe to było 3000-4500 netto. Jak na moją okolice to spoko kasa, nikt do około tyle nie daje. A w komentarzach Hur dur kto wam przyjdzie pracować za tyle, odciąć Podkarpacie od Polski itd. Tylko śmieszne jest to, że
  • Odpowiedz
@credenss: niestety prawda jest taka, że jeśli excel jest dobrze zrobiony, czyli prowadzi za rękę, a roboty są zawsze jednego typu, to jest to prosta robota, bo 1 dzien na ogarnięcie AutoCADa, aby nauczyć się rysować figury oraz nauczyć się zliczać ich pola, no i 2 dni na czytanie książek jak wykonuje się roboty budowlane, aby nie pytać się kogoś innego co chwilę i 1 dzień na studiowanie kosztorysów innych osób.
  • Odpowiedz