Wpis z mikrobloga

@Fracture: Dla mnie jest jasne, że poprostu dali za mało albo trafili na nietyc strażników.

Widzę dużo luksusowych aut z UA kierowanych przez młodych facetów (w wieku poborowym). U mnie w bloku jest bmw x7, Land Cruiser i merc S, wszystko to są ludzie którzy przyjechali w marcu lub później.

Szanuję Ukraińców bardzo, ale kretyński jest ten wymysł z nie wypuszczaniem facetów, kiedy jednocześnie odprawia się ich z kwitkiem jak chcą
  • Odpowiedz
Słyszeli ze poliaki pedierasty piniondze za darmo dajo. Przecież tam jest wojna już tylko w tych miejscach gdzie była przed wojną ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej chwili uciekają tylko i wyłącznie przed Ukrainą, a nie żadną wojną. Cwaniaki wykorzystają okazje żeby #!$%@?, bo pewnie w normalnych warunkach nie dostaliby wizy, mając dwie lewe ręce. Po „wojnie” zostaną tam tylko biedni i zwolennicy ruskiego miru, wiec dalej nic
  • Odpowiedz
Bez sensu zostawiać ich tak na łaskę ruskich, którzy i tak zabijają niewinnych cywilów. Skoro mają siedzieć u siebie w domu i czekać aż przyjdą ruscy i zabiją ich bezbronnych, to już lepiej niech uciekają z kraju.


@Nateusz1: wiesz że wojna nie polega tylko na zabijaniu się nawzajem? wszystkie zawody muszą funkcjonować dalej inaczej cała gospodarka upadnie i ruscy nawet nie będą musieli wejść na Ukraine bo wszyscy by tam pozdychali
  • Odpowiedz
@secs: Ale nie wszyscy pracują w infrastrukturze krytycznej, jeśli taki zamiatacz ulic albo bezrobotny opuści kraj to raczej nie przyczyni się to do upadku państwa.
  • Odpowiedz
jeśli taki zamiatacz ulic albo bezrobotny opuści kraj to raczej nie przyczyni się to do upadku państwa.


@Nateusz1: robota zawsze się znajdzie, potrzeba wolontariuszy chociażby do odgruzowywania miast i odbudowywania budynków
  • Odpowiedz
@Fracture:

Ale darmowe przejazdy PKP tylko dla uchodźców lepszego sortu


Tak, ja mówię o straży granicznej.

@shmatshiage:

może. ja bym powiedzial ze mają podobne podejscie do puszczania mezczyzn jak ukrainskie sluzby. jak nie ma kwitów zwalniających ze sluzby to wracacie chlopaki do siebie. a kobiety to sprawdzanie dokumentow pro forma. ale to tylko moje przypuszczenia, pogranicznicy, wojskowi i sluzby generalnie mają inne podejscie do takich rzeczy.


Nie ma oficjalnie takiej
  • Odpowiedz
Skoro mają siedzieć u siebie w domu i czekać aż przyjdą ruscy i zabiją ich bezbronnych, to już lepiej niech uciekają z kraju.


@Nateusz1: dokładnie, ewentualnie zrobić selekcję i osoby nadające się i chętne wysłać do obozów treningowych za granicą na szkolenie.
  • Odpowiedz
Zełeński jak i cały rząd Ukrainy ma gdzieś równość płci w momencie kiedy jego państwo jest atakowane


@secs: No to właśnie dziwne, że nie myśli skoro potrzebuje ludzi do pracy xd
  • Odpowiedz