Wpis z mikrobloga

czy rząd jest gotowy na niekontrolowany krach na rynku nieruchomości czy wszelkimi siłami, oczywiście kosztem reszty obywateli,


@xdrcftvgy: no nie wiem, ale domyslam sie ze ludzie przestana sie dokladac do tego burdelu - jak mam kogos ratowac, kto ma wiecej niz 18 lat i podjal swiadoma decyzje to wole isc w szara strefe, albo zalozyc firme krzak za granica.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buchowo: nom, jak to na giełdzie, ważny jest timing ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak bierze się kredyt na kilkaset kafli to wypadałoby ciągle trzymać rękę na pulsie, żeby trafić na te dobre warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fff112: Mają rację z wnioskami zbiorowymi. To jest jakiś żart, że WIBOR jest powyżej stopy lombardowej i że banki same sobie go wyceniają.
Jeśli kredyty mogą być tak wyceniane to obowiązkowo powinny być też lokaty oprocentowane wiborem.
Nie jestem prawnikiem ale wygrana w sądzie przeciw bankom jest realna tyle tylko, że kredyt nie będzie anulowany czy obniżony do czasów sprzed podwyżki stóp a co najwyżej obniżka wiboru do stopy referencyjnej. Ale