Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy: Widziałem to...zauważ ilu matołów co nie chcieli pół procent na stałą dołożyć teraz płacze, że chcą składać jakieś wnioski zbiorowe...oni by chcieli kasę za darmo żeby w rynek szła i podnosiła inflację. Idioci.
  • Odpowiedz
@fff112: mnie zastanawia dokąd to zmierza, czy rząd jest gotowy na niekontrolowany krach na rynku nieruchomości czy wszelkimi siłami, oczywiście kosztem reszty obywateli, będa ratować kredytobiorców
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: prosze sie nie przejmowac , panstwo bedzie nam doplacalo do kredytow - mysle ze spokojnie 50% raty wezmie na siebie w tych trudnych czasach . to nie nasza wina - zostalismy oszukani przez banki
  • Odpowiedz
@pendu1um: tak zadecydował EBC, Fed juz podnosi stopy więc i oni ruszą. Z tym że z tego co wiem w wiekszosci krajow UE mozna wziac sobie krdyt na stale oprocentowanie na caly okres twania kredytu hipotecznego, wiec podnoszenie stop dotykac bedzie tych chcacych zaciagnac zobowiazanie.
  • Odpowiedz
Widziałem to...zauważ ilu matołów co nie chcieli pół procent na stałą dołożyć teraz płacze, że chcą składać jakieś wnioski zbiorowe...oni by chcieli kasę za darmo żeby w rynek szła i podnosiła inflację. Idioci.


@fff112: co ty #!$%@? chlopie xD stale oprocentowanie (przez 5 lat!) jest od niedawna obecne w ofercie bankow (czerwiec 2021). Nawet jezeli w niektorych bankach byl taki produkt wczesniej, to byl sprytnie ukrywany.
  • Odpowiedz
ilu matołów co nie chcieli pół procent na stałą dołożyć teraz płacze


@fff112: mi w 2019 proponowali stałe oprocentowanie 6% na 5 lat, przy referencyjnej 1,5%. skąd wy bierzecie te swoje teorie?
  • Odpowiedz