Wpis z mikrobloga

Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przerostem ego.

Ktoś taki jak ja, kto chce jechać autostradą ze stałą prędkością 140 km/h i nie widzi powodu do przyspieszania tylko dlatego, że na zderzaku siedzi mu jakiś pajac i mruga długimi powinien:

1. Zostać pobity (stracić zęby),
2. Powinien zostać zepchnięty z drogi,
3. Utrudnia jazdę,
4. Stanowi zagrożenie dla ruchu.

Tak się właśnie zastanawiam - czy wykop to reprezentatywna grupa i nasze społeczeństwo po prostu jest tak #!$%@?, czy to jest portal, który ściąga taki element, który wykorzystują go, żeby sobie ulżyć?

#autostradypolska #autostrady #motoryzacja

Wpis tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/65357641/taka-mam-informacje-dla-#!$%@?-jezeli-wyprz/
pokpok - Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przer...

źródło: comment_1651781217MKGw2NYpNFTVBc09Zzzcuj.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@pokpok: niestety polskie drogi to patologia jakich mało. Nie wiedzieć czemu z innych dziedzin życia udało się w wielu aspektach wytępić spuściznę PRLu i biedy umysłowej, ale drogi to wciąż eldorado dla buractwa. Patrole praktycznie nie istnieją, odcinkowy pomiar prędkości dopiero raczkuje, radarów brak.

A w komentarzach masz festiwal hiporkyzji, bo wszyscy powyższy #!$%@? po przekroczeniu granicy nagle tracą wszystkie argumenty i jadą poniżej limitu, bo jak mandacik wjedzie to się
  • Odpowiedz
@pokpok

zagrożenie powodują ci, którzy przekraczają prędkość.


To prawda. Czy zdajesz sobie jednak sprawę, że ten fakt nie implikuje w żaden sposób tego, że Ty w takim razie zagrożenia nie powodujesz? Sam chwaliłeś się, że świadomie zajechałeś komuś drogę. I jakie ma znaczenie, że zrobiłeś to jadąc z przepisową prędkością? Bo nie rozumiem dlaczego tak trzymasz się tego, że to inni jadą za szybko. Zagrożenie można powodować jadąc nawet poniżej ograniczenia.
  • Odpowiedz
@pokpok: Jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego to buractwo, rak i utrudnianie życia innym? xD #!$%@? się w głowę, OP dobrze gada. Patologia na drogach w Polsce jest absolutnie wszechobecna, co właśnie zostało po raz kolejny udowodnione. I to na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
Uwielbiam S5 Poznań-Wrocław. Tempomat na 120 i można wyprzedzać bo mały ruch a prędkość przekracza mało kto i jest kultura. W kontraście do A4 Wrocław-Gliwice
  • Odpowiedz
czy wykop to reprezentatywna grupa i nasze społeczeństwo po prostu jest tak #!$%@?


@pokpok: tak, społeczeństwo jest #!$%@?. Jazda na drogach ekspresowych w Polsce przypomina wyścig śmierci. Pociągi na lewym pasie, jeden za drugim 10m odstępu przy prędkości 140 to norma ale oni śmią pouczać innych o bezpieczeństwie jazdy. Tyle zjebów się pod Twoim wpisem ujawniło, że prawie czarną zapełniłem.
  • Odpowiedz
@pokpok: Taka ciekawostka - zauważyłem że w Stanach jak ktoś jedzie wolno cały czas lewym pasem to tak nie ludzi nie działa jak w Polsce. Jakoś ich to nie denerwuje za bardzo. Niemniej jednak jest to zagrożenie dla ruchu. Oczywiście co do #1 oraz #2 przyznaję Ci rację. Tylko patologia może oczekiwać zepchnięcia z drogi i/lub pobicia.
  • Odpowiedz
dobra stary, kończę z tobą dyskusje, bo i mi się nerwy udzielają. Mam nadzieję, że masz znajomych, którzy cie lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@evilonep czyli jesteś zwykłym frustratem, tak samo na drodze. Samochodoza i kult #!$%@? mocno. Sam mam ciężką noge ale nigdy mi nie przyszło do głowy trąbić, mrugać światłami, wyzywać, czy "uczyć" na drodze kogoś kto po prostu jedzie przepisowo. Może mu fura nie pozwala,
  • Odpowiedz
odsyłam do wykresów drogi hamowania zależnej od prędkości i wykresów czasu reakcji na drogę pokonywaną przez pojazd.


@zapalara na prostej drodze. Zapominasz że taki małolat może po prostu nie opanować fury w nagłej sytuacji ;) Stare baby również, ale od samochodu i masy systemów ważniejsza jednak jest wyobraźnia na drodze. Możesz sie też odesłać do wykresów wpływu prędkości na konsekwencje wypadku z pieszym albo na to na ile sekund średnio odrywa się
  • Odpowiedz