Wpis z mikrobloga

Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przerostem ego.

Ktoś taki jak ja, kto chce jechać autostradą ze stałą prędkością 140 km/h i nie widzi powodu do przyspieszania tylko dlatego, że na zderzaku siedzi mu jakiś pajac i mruga długimi powinien:

1. Zostać pobity (stracić zęby),
2. Powinien zostać zepchnięty z drogi,
3. Utrudnia jazdę,
4. Stanowi zagrożenie dla ruchu.

Tak się właśnie zastanawiam - czy wykop to reprezentatywna grupa i nasze społeczeństwo po prostu jest tak #!$%@?, czy to jest portal, który ściąga taki element, który wykorzystują go, żeby sobie ulżyć?

#autostradypolska #autostrady #motoryzacja

Wpis tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/65357641/taka-mam-informacje-dla-#!$%@?-jezeli-wyprz/
pokpok - Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przer...

źródło: comment_1651781217MKGw2NYpNFTVBc09Zzzcuj.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
zauważyłem że w Stanach jak ktoś jedzie wolno cały czas lewym pasem to tak nie ludzi nie działa jak w Polsce. Jakoś ich to nie denerwuje za bardzo.


@luxkms78: jak nie rozumiesz związku to kończę rozmowe z toba xd
  • Odpowiedz
@pokpok: akurat żyłem kilka lat w stanach to wiem xD tam można dowolnym pasem wyprzedzać, nie ma tak że lewym i jest to prawdziwe dla większości jeśli nie wszystkich stanów. Więc nie ma problemu z takimi #!$%@? jak ty bo można ich prawym wyprzedzić, a autostrady mają przeważnie 3 pasy lub więcej
  • Odpowiedz
@pokpok: Taka ciekawostka - w Polsce też można wyprzedzać prawym pasem (po spełnieniu pewnych warunków zależnych od danej drogi takich jak liczba pasów w daną stronę).
  • Odpowiedz
@zapalara: Ja też trochę czasu tam spędziłem. Tak nawiasem mówiąc to nie umniejszając im - amerykanie nie potrafią jeździć - zresztą nawet po przyjeździe do Polski wielu boi się u nas wsiąść w samochód mimo że tam się z nim nie rozstają praktycznie. No i w Polsce też można wyprzedzać prawą stroną - jeśli są minimum 2 pasy ruchu w daną stronę w zabudowanym lub 3 poza zabudowanym.

Mi najbardziej
  • Odpowiedz
@pokpok: Dawanie argumentu że przekraczanie prędkości ma sens gdy mowa o terenie zabudowanym lub miejscu z ograniczeniem do 70 czy nawet 90, nie na autostradzie XDD.
Większym problemem w takiej sytuacji jest utrudnianie ruchu niż przekroczenie prędkości z 140 do 150, jakbyś wpadł w poślizg to i tak umrzesz głupi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@luxkms78: przeczytaj dokładnie.

3 pasy i 2 pasy dotyczą jezdni dwukierunkowych.
Na jezdniach jednokierunkowych z wyznaczonymi pasami możesz wyprzedzać z prawej niezależnie od liczby pasów.
  • Odpowiedz
@pokpok: można wyprzedzać z prawej i lewej, ale w Polsce mamy ruch prawostronny, czyli musisz jeździć jak najbliżej prawej krawędzi jezdni. Jeśli masz z tym problem, to nie chcę Cię spotkać na drodze, serio. Dla Ciebie jedynym problemem jest przekraczanie prędkości, które - okej, Polska pod tym kątem jest kiepskim krajem i prawie każdy jeździ szybciej, niż pozwalają przepisy - jest świętością.

Dla mnie brak mózgu, który prezentujesz od kilku
  • Odpowiedz