Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mirki przepracowałem 2 dni pod presją czasu w pracy z ludźmi i już mam dość tego dorosłego życia, w żadnej pracy nie mogę wytrzymac dłużej niż 2 dni bo mam psyche z tektury i albo mnie #!$%@?ą albo sam rezygnuje bo nie radzę sobie ze stresem, w dodatku mam fobie społeczną, w pracy gdy tylko coś mi nie wychodzi zaczynają mi się trząść ręce i drży mi głos. Sam nie wiem czym się tak stresuje, niby to tylko gówno robota na chwilę od której nic nie zależy w moim życiu ale mimo to wszystko bardzo emocjonalnie przeżywam. Ludzie z pracy się mnie pytają czym się tak stresujesz, nie stresuj się itd. ale #!$%@? nie potrafie się nie stresować wśród ludzi, #!$%@? fobia społeczna. Każdy dzień w jakiejkolwiek pracy to dla mnie masa stresu. Najgorsze jest to drżenie rąk, wyglądam wtedy jak jakiś alkoholik... Wracając z roboty jedyne na co mam ochotę to iść spać. Jak tak ma wyglądać życie do emerytury to podejrzewam że będzie magik jeszcze przed dwudziestką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #januszex #pracbaza
kutabix - Ja #!$%@? mirki przepracowałem 2 dni pod presją czasu w pracy z ludźmi i ju...

źródło: comment_1651696184z86RWv9c0OaCkvbYrL4mW7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
nie wiem czy rady z internetu są tym czego akurat potrzebujesz,ale skoro piszesz to hmm.. może warto troszkę spróbować powalczyć ze swoim strachem? potraktuj to jak wyzwanie, w końcu każdy się czegoś boi, ja też, uwierz ja tez się boję wielu rzeczy. To siedzi tylko w Twojej głowie, bo myślisz o sobie w najgorszej kategorii z marszu że masz fobię, a to są wielkie słowa, przez które nie dajesz sobie szansy na
  • Odpowiedz
@kutabix: współczuje bracie, mam tak samo - 19 lvl here
jedyny mój rekord to jak byłem za granicą miesiąc, sam nie wiem jak wytrzymałem, ale też strasznie było
nie wiem jak Ty, ale ja sie lecze na depresje i ADHD, musze brać benzo za każdym razem jak gdzieś do ludzi wychodze
ta #!$%@? fobia społeczna nie daje żyć normalnie w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@kutabix: znam to z autopsji i jedyne co mogę polecić to ogarnięcie jakiejś lajtowej roboty typu ochrona czy stacja paliw,najlepiej na nocne zmiany jeśli jest taka możliwość.Ja tak już lecę prawie 3 lata i nawet do neetowania nie ciągnie
  • Odpowiedz
ale #!$%@? nie potrafie się nie stresować wśród ludzi, #!$%@? fobia społeczna. Każdy dzień w jakiejkolwiek pracy to dla mnie masa stresu. Najgorsze jest to drżenie rąk, wyglądam wtedy jak jakiś alkoholik... Wracając z roboty jedyne na co mam ochotę to iść spać. Jak tak ma wyglądać życie do emerytury to podejrzewam że będzie magik jeszcze przed dwudziestką ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kutabix: zastanawiałeś się jak na
  • Odpowiedz