Wpis z mikrobloga

Mój stosunek do wykonywanej pracy (do wynagrodzenia w sumie też) kształtuje się obecnie w punkcie: "mogło być lepiej, mogło być gorzej", czyli średnio.

Trochę z lenistwa, trochę z niepewności (zwłaszcza przy moich różnych życiowych zawirowaniach na tle zdrowotnym) tkwię na razie w niej. Zastanawiam się nad powalczeniem o podwyżkę, dzięki której może mógłbym zrealizować jakąś część swoich planów odnośnie dokształcania się i poszukania pracy w zupełnie innej formule, ale to znów niepewność zatrudnienia i cholera wie ile uda mi się w ogóle szekli zarobić.

W sumie ciekawi mnie ilu z Was naprawdę lubi swoją pracę, a ilu z Was #!$%@? się za cheeseburgera. Możecie napisać za ile się sprzedaliście w robocie, do której macie ambiwalentny stosunek, żebym sobie porównał chociaż. xD

#pracbaza
źródło: comment_1651480579cHC8j5SU631IAaMlw4yDB7.jpg

Lubisz swoją pracę?

  • Jednoznacznie tak 10.9% (6)
  • Trochę tak, trochę nie 63.6% (35)
  • Jednoznacznie nie 25.5% (14)

Oddanych głosów: 55

  • 4
Pracuje w firmie w ktorej co jakis czas sa fale wypowiedzen, bo jakas konkurencyjna firma (a jest tego garstka - specyficzne uslugi) podnosi wynagrodzenia. Niemal kazdy kto ze mna pracuje narzeka na swoja prace. Mi w sumie odpowiada, zarabiam wiecej niz myslalem ze kiedykolwiek bede, do tego jestem w stanie zrobic wszystko co mam do zrobienia w 3-4h i reszte czasu udawac ze pracuje xD. Plus nieograniczona praca zdalna. W sumie jest
@ElLama: w sumie lubię moja pracę bo udało mi się dostać przez przypadek i bez wykształcenia kierunkowego do branży do, której bym trafił gdybym lepiej dobrał szkołę średnią i, do której zawsze chciałem trafić ;p
Ostatnio mieliśmy zmianę systemu, która aktualnie odbiera mi smak życia
No i w końcu zacząłem zarabiać ;p