Wpis z mikrobloga

Chętnie poznam zdanie kobiet dlaczego nie chcą brać ślubu i jakie cechy przeszkadzają im w obecnych facetach, ale sam chciałbym wyrazić swoje na temat sporej większości kobiet.

Ostatnio tak naprawdę zacząłem zwracać na to uwagę, bo wcześniej związki traktowałem niezbyt poważnie. Ale aktualnie sytuacja jest dramatyczna. Większość kobiet po pierwsze chce sobie podporzadkowac faceta i żyć życiem wymarzonym przez nią, a facet ma być po prostu obok i zajmować się nią. To kolejna sprawa. Trudno znaleźć partnerkę. Większość lasek, które spotkałem na swojej drodze jest do szpiku kości emocjonalna. Głupie zgubienie telefonu wywołuje w nich panikę. Kolejna sprawa odnośnie 'partnerki' jest to, że kobiety nie szukają partnera i prawdziwego związku, tylko tatusia, który się nimi zajmie. To facet ma się zaopiekować, pomoc, zadbać, a ona co najwyżej może być i kropka.

Kolejna sprawa to brak zaradnosci i lenistwo. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji w pracy, że laska non stop zahaczała o gałkę zmiany temperatury w lodowce i zamiast obczaic co się dzieje albo kogoś zapytać powiedziała drugiej koleżance, że lodówka się chyba zepsuła i nic z tym nie zrobiła xD. Laski nie umieją też gotować, stronią od wysiłku fizycznego. Przykład współlokatorek, z którymi mieszkałem na studiach pokazuje to dobitnie.

A teraz dziewczyny powiedzcie co Wam przeszkadza w facetach.
#niebieskiepaski #rozowepaski
#zwiazki
  • 10
Większość lasek, które spotkałem na swojej drodze jest do szpiku kości emocjonalna.

Głupie zgubienie telefonu wywołuje w nich panikę.


@niezdiagnozowany:

Teoretycznie trudno wyobrazić sobie coś równie stresującego jak atak terrorystyczny. Tymczasem zdaniem Brytyjczyków, którzy wzięli udział w badaniu oceniającym poziom stresu w określonych sytuacjach życiowych, z równie silnymi emocjami może wiązać się zgubienie smartfona czy spóźnienie się na pociąg.

W ramach badania przeprowadzonego przez stowarzyszenie Physiological Society poproszono 2 tys. mężczyzn
@niezdiagnozowany: całe szczęście to tylko część kobiet

Co prawda większość przejawia takie cechy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie wszystkie (ʘʘ)

Co nie zmienia faktu, że duża część mężczyzn to też niedorajdy. Wyobraź sobie ze znam dorosłych mężczyzn, co nie ogarniają np podciągnięcia się na drążku, czy nie wiedzą że t-shirty z napisami są odzieżą dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡
@niezdiagnozowany: lenistwo i niezaradność, które tobie przeszkadzają w przypadku kobiet, mnie również nie odpowiadają, jeśli chodzi o mężczyzn. aczkolwiek uważam, że to są cechy raczej człowieka niż płci. natomiast tak jak ty uważasz, że wiele kobiet do związku szuka ojca, tak mnie z kolei wydaje się, że wielu mężczyzn szuka matki. a dla mnie osobiście nie jest w związku dopuszczalna sytuacja, gdzie nie ma równego podziału obowiązków. ponadto kwestiami, które również