Wpis z mikrobloga

@panax: ot, alkoholicy powinni płacić większy hajs na NFZ, wszyscy byli by szczęśliwi

Kolejny dowód że prywatne ubezpieczenia byłyby najlepsze. Ja jako osoba która choruje raz na rok, a ostatni raz w szpitalu byłem 4 lata temu bo sobie zbiłem palec podczas gry w koszykówkę, płaciłbym pewnie śmieszne pieniądze za full pakiet. A taki alkus czy ćpun jeden z drugim by sobie ładnie byli zmuszeni do wydawania swoich pieniędzy, ewentualnie by
Kolejny dowód że prywatne ubezpieczenia byłyby najlepsze. Ja jako osoba która choruje raz na rok, a ostatni raz w szpitalu byłem 4 lata temu bo sobie zbiłem palec podczas gry w koszykówkę, płaciłbym pewnie śmieszne pieniądze za full pakiet.


@niochland: W prywatnych ubezpieczeniach płacisz stałą stawkę miesięczną. Nie są to też małe pieniądze. Oczywiście płacisz też za innych ubezpieczonych.

To tak samo jak z ubezpieczeniem samochodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panax: no tak było, ja zaczynałem niegroźnie z kontaktem z pctem, a teraz jestem tak uzależniony, że nie mogę już chodzić do pracy i nawet sram pod siebie przy kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to dokładnie tak działa.

B8 jak wuj, ale boty bez mózgu łykną.
@Aragon368: nigdzie nie napisałem że wszyscy 100%, tylko Ty to napisałeś xD a post jest o #!$%@? promocji na alkohol ktory jest trucizna, uzależnia, prowadzi do rozpadu rodziny, straty majątku itd. ( Oczywiwcie znowu, w pewnej części populacji ). Ludzie którzy stracili bliskich z powodu alkoholu wiedzą o czym mówię.

Dlatego też mam prawo uważać że takie promocje nie wpływają dobrze na stan społeczeństwa
No ale alkohol jest groźny dla zdrowia i jest szkodliwy społecznie o co tu kopie kruszyć?? O to by być w opozycji do znienawidzonych lefakuff?? By im nie przyznać racji mimo wszystko?? Przecież zachowujecie się jak sauny na poziomie TVP które zakazują jednego śle drugiego już nie bo alkohol dobry i każdy pije i co mi będą mówić o jakiejś tam szkodliwości