Wpis z mikrobloga

Stworzyłem mema podsumowującego kilka lat prób tworzenia związków z osobami poznanymi na tinderze (parę podejść na przestrzeni 5-6 lat). Znajoma namawia, żebym jakiś blog z tego tworzył, bo co dziewczyna to bardziej #!$%@? historia. Jedyny efekt spotkań taki, że na terapii wylądowałem, żeby sobie w głowie poukładać rzeczy po niektórych relacjach ( ͡° ʖ̯ ͡°) #tinder #humorobrazkowy #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem
Pobierz Rivo - Stworzyłem mema podsumowującego kilka lat prób tworzenia związków z osobami po...
źródło: comment_1651426548pD2qxLtlp3UUlSD844mXDp.jpg
  • 19
@Rivo: dam ci dobrą radę laski które używają tindera nie nadają się do związków , często są to laski o tak wątpliwej reputacji że muszą szukać faceta w innym mieście , laską która przyjedzie do faceta i zmieni miasto ,pracę , to jeden wielki Black flag. Przeciętna kobieta ma zainteresowanie jakim cieszy się przystojny facet. Więc co musi odpitolić baba żeby nie mieć facetów w swoim otoczeniu na związek:) , internet
@Rivo: Może mój przykład nie jest najlepszy, bo z tindra korzystam jakiś miesiąc i do tej pory zacząłem spotykać się z jedną różową, ale narazie całkiem nieźle to rokuje. Zastanów się może czy różowe które #!$%@? są odpowiednie dla ciebie. Ja np. wszystkie różowe bez opisu od razu w lewo, nie jestem zbyt poważny więc też matchowałem się z dziewczynami które po opisie i zdjęciach też można uznać za nie poważne.
a nie myślałeś, ze to może coś z tobą jest nie tak, ze nie umiesz stworzyć relacji? To nie atak, tylko może warto zacząć od siebie :)

@girlsjustwannahavefun: Akurat to co wspominasz to ciekawy motyw, bo po kilku nieudanych relacjach zaczyna to siadać jednak na psychice - człowiek doszukuje się jakiegoś wzoru i strasznie przez to spada samoocena. Ja akurat chodzę sobie na terapię już od dłuższego czasu, ale nawet moja