Wpis z mikrobloga

Zapewne w wyobraźni tej normalnej części Wykopu dzień przeciętnego bywalca tagu #przegryw takiego jak ja w czasie majówki składa się z rutyny porannej masturbacji, następnie chadfishingowania minimum trzech lasek na Tinderze, a później użalaniu się nad własnym życiem na świętym tagu, czemu to żadna szara myszka go nie chce, kończąc swoją litanie zwrotami takimi jak "it's over", "ehhh" etc. No cóż, w rzeczywistości wygląda to jeszcze bardziej żałośniej i nudnie... bo bez takich wyjątkowych ekscesów. Kiedy mężczyźni, którym się powodzi w życiu mogą na social mediach pochwalić się grillowaniem z rodziną na działce, ja co najwyżej mogę pomarudzić, że miałem ciężką nockę w zakładzie i nie wyobrażam sobie jak teraz na tym samym stanowisku, gdzie ja pracowałem postawiono ukraińskiego zoomera, dla którego TikTok jest ważniejsza niż praca, lub starszą kobitę. Co jeszcze się wydarzyło w moim jakże fascynującym życiu tegoż dnia, ach no tak - wróciłem zmęczony do pustego mieszkania, gdzie nikt mnie nie przywitał, posiedziałem trochę na Wykopie i poszedłem spać. Jak wstałem to mordowałem się z cholernym odkurzaczem, by wciągnąć z dywanu jak najwięcej mojego złuszczonego naskórka, zrobiłem sobie mało wykwintny obiad i może jeszcze posiedzę jeszcze trochę na tagu. Nic niezwykłego, nawet dla innych tagowiczów. Faktem jest, że opisywane przeze mnie przeżycia z dnia pracy, czy też obowiązków domowych z perspektywy innych ludzi są ich chlebem powszednim, podczas gdy dla mnie to niekiedy cholerne wyzwanie. Powiem więcej, dla mnie życie to niemalże tor z przeszkodami, gdzie dodatkowo ciąży mi u nogi kula z własnej niedoskonałości. W moim życiu nie dzieje się nic godnego pochwalenia się na "fejsie", czy też "isnta", czy też nic z czym normalny człowiek, by sobie nie poradził. Tak właśnie wygląda moja rzeczywistość - nudna, ale za to obfitująca w zdarzenia, które dla innych są co najwyżej powodem do beki, lub politowania.
#przegryw #dzienzzyciaprzegrywa ##!$%@? ##!$%@? #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Zapewne w wyobraźni tej normalnej części Wykopu dzień p...

źródło: comment_16514188173JlFXGQ207CGCxZhyFeIqX.jpg

Pobierz
  • 2