Wpis z mikrobloga

Wszystkim sąsiadom dookoła szkoda było 1600zł na wylanie asfaltem podjazdu jak robili droge, tylko nam szkoda nie było.

No i teraz pół wsi nawraca na naszym podjezdzie.

A ja się nic nie odzywam, tylko czekam na pierwszy urwany zderzak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazewsi #heheszki #oswiadczenie
jatylkozapytac - Wszystkim sąsiadom dookoła szkoda było 1600zł na wylanie asfaltem po...

źródło: comment_1651403319vpR9NrzFV0WguNpLLWltgw.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: nie pochwaliłem tego zachowania, ale też rozumiem patrząc na ogrodzenie po drugiej stronie ulicy, sytuacja nie do rozwiązania

taką, że wchodzi osobówka, ciężarowy po przesunięciu płotu nie da rady się tam złamać do wjazdu, szerokości ci nie zmierzę, od lat jestem na swoim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Gruby_Wujo:

brame o wartosci 20k

XDDDD XDDDD

Jedno zero za dużo Ci się wcisnęło.

Zwykła brama przesuwna z kształtownika bez zdobień kosztuje w tej chwili 3-4 k, jak stal była tańsza to było
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@inozytol: produkuje bramy i wiem ile to kosztuje xD
Po zdjęciu można mniej więcej ocenić koszt produkcji.

A że op ka jest typem drama Queen to zawsze coś podkoloryzuje i wyolbrzymi
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Właśnie a hak z tym jest? Ja mam okazje ogranac działkę od wujka. Jest to w 3 lini zabudowy ale są drogi dojazdowe - gminne. Ale turaj zaczyna się problem bo jedna droga ma 4m szerokości, druga 5m. Oczywiście płoty z granicy i skrzyżowanie jest pod kątem 90 stopni. Czy można zmuszać sąsiadów do do cofnięcia płotu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inozytol: dolicz kostke pod i dookola bramy, dolicz cofniecie ogrodzenia i przęseł, pociagniecie kabla wraz z kopaniem i zakopaniem bo kabel chyba z domu biegnie pod ziemią itp. No ale z tymi co wiedzą lepiej ile zaplaciliśmy klocic sie nie bede :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter:

przy tak wąskiej drodze trudno jest zostawić auto na ulicy.


Tylko na chwilę, bo czegoś zapomniałem, a potem zawrócę sobie u sąsiada to po co otwierać moją, a potem trzeba zamykać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
dolicz kostke pod i dookola bramy, dolicz cofniecie ogrodzenia i przęseł, pociagniecie kabla wraz z kopaniem i zakopaniem bo kabel chyba z domu biegnie pod ziemią itp. No ale z tymi co wiedzą lepiej ile zaplaciliśmy klocic sie nie bede :)

@jatylkozapytac: a jakby doliczyć jeszcze koszt gruntu i corocznych podatków na 100 lat to już w ogóle ta bramą droga wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: to jest wies, jakie odsniezarki :D poza tym nas tu nie ma, tylko w lato w weekendy jestesmy. Droga na zdjeciu to odnoga od odnogi glownej drogi, za nami dalej jest z 5 domow i z daleka widac, ze ktos jedzie to sie zjezdza na pole i tak sie ludzie mijają :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: ty kolego czytać nie potrafisz naert tego wpisu? XD napisałem w nim rzecz wręcz przeciwna ale przecież nie będę Ci tego tłumaczyć XD chociaż może - w tym wpisie masz napisane, że da się w Polsce zarobić ok kasę w ok pracy, a z polskim wykształceniem pewnie trudno będzie znaleźć spoko pracę. W sumie podejrzewam, że mogę mieć więcej oszczędności od ciebie, bo po twoim zachowaniu wnioskuję, że Ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: no jak jakie? Normalne. U mnie jeżdżą zarówno plugopiaskarki jak i małe ciągniki z plugiem, zależy, czy jest kaplica ze śniegiem, czy tylko trochę i tylko główną ogarniają xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: xd no jeżdżą jeżdżą. Jeszcze parę lat temu zanim drogę wyremontowano to zawracali u gościa na podwórku za jego zgoda, a teraz już robią kółko dookoła wsi główną i "prawie główną" drogą, na "osiedlowe" gruntowe rzecz jasna nie jeżdżą
  • Odpowiedz