Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: dlaczego sasiedzi buduja sie tak blisko drogi, po to ucieka sie na wieś żeby co chwilę ktoś obcy przejeżdzał tuż pod oknem? Działki zazwyczaj są na tyle długie że budynek mieszkalny można trochę odsunąć od bramy
  • Odpowiedz
a czy ja napisałem, że nie ma prawa? X


@Shatter: No takie odnoszę wrażenie. Doradzasz komuś ustawienie kamery, zamiast blokady. Ogólnie sprawiasz wrażanie, że cię to boli.

Jesteś jak madka, która sie zesrała, że jakiś mieszkaniec domu obok placu ustawił na swojej działce trampolinę i "dzieciom jest smutno, bo nie mogą się pobawić" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jatylkozapytac: O alternatywę ciężko raczej. Nie mówię że to zły pomysł, tylko w zamyśle to się wydaje proste a niekoniecznie takie jest. Taki słupek musisz odpowiednio zabezpieczyć żeby się nie "otworzył" na auto gdy przypadkiem klikniesz pilota, więc wypadałoby żeby była najlepiej pętla indukcyjna albo chociaż fotokomorki. Do tego musisz gdzieś umiejscowić centrale sterującą słupkiem i do niej doprowadzić wszystkie kable, tj zasilanie słupka, owa pętla indukcyjna albo fotokomorki. No jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Shatter: było im szkoda 1600zł to niech teraz nie zawracają na cudzym. Jak będzie ulewa to też będziesz do mojego rowu wodę wlewał bo Ci się swojego nie chciało wykopać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@inozytol: nie wiem co tam bierzesz, doradzam ustawienie kamery, bo rozwiąże ono problem "uszkodzi mi bramę za 20k!", a ustawiania słupka po prostu nie rozumiem, bo samo nawracanie nie jest uciążliwe dla właściciela działki (uszkodzenia będzie monitorować kamerą, więc luz), a słupek... No jest uciążliwy, bo trzeba go otwierać XD
  • Odpowiedz
ustawiania słupka po prostu nie rozumiem,


@Shatter:

To już nie jest moja wina, bo sprawa jest całkiem prosta.

bo samo nawracanie nie jest uciążliwe dla właściciela działki


Nie wtykaj nosa w to, co ktoś uznaje za uciążliwe dla siebie. Nikt tu prawa nie będzie łamał.

słupek... No jest uciążliwy, bo trzeba go otwierać XD


Nie ty będziesz otwierał.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: ogrodzenie sąsiada z naprzeciwka prawdopodobnie do rozbiórki. Od strony drogi trzeba uzgodnić z właścicielem drogi, np gminą i zachować pas drogowy, nawet jak się jest właścicielem działki do samej krawędzi jezdni.
  • Odpowiedz
@Shatter: strasznie wyszczekany jesteś jak na biedaka, który nawet średniej krajowej nie zarabia xD. Nic dziwnego że nie potrafisz zrozumieć dlaczego @jatylkozapytac szanuje swoje pieniądze i swoje mienie.

Z takim podejściem to nic dziwnego że po 6 latach podstawówki, 3 gimnazjum, 3 liceum, 5 latach studiów - razem 16 latach edukacji - nadal jesteś biedakiem niezdolnym do samodzielnego utrzymania.
NaglyAtakGlazurnika - @Shatter: strasznie wyszczekany jesteś jak na biedaka, który na...

źródło: comment_1651415967cGGfPed1hx8SKUBAFwRHNj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inozytol: NIE JA BĘDĘ OTWIERAŁ TO NIE MOGĘ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ CO O TYM SĄDZĘ
Dlatego wpis pojawił się na blogu
Jesteś jak te laski piszące "Nie znasz nie oceniaj :) :)"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@NaglyAtakGlazurnika: no nie wiem, czy biedaka, okolice mediany stawiają mnie w dobrej pozycji względem reszty narodu, w szczególności biorąc pod uwagę mój wiek.
Ale ad personam, bo ktoś ma inne zdanie na temat słupka na podjeździe - gratulacje xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@inozytol: wyśmiewa kogoś że dba o bramę za 20k czy podjazd za 1600 bo to nie jest pieniądz, a sam musi na te "grosze" prawie pół roku pracować. xD

@NaglyAtakGlazurnika: ej kumplu, ale gdzie ja coś napisałem na temat tego, że 1600 czy 20000 to mało czy tanio XD bo widzę, że ktoś tu lubi pokłamać sobie
  • Odpowiedz
@Shatter: Może jeszcze stolik z kawą i ciastkami dla buraków wystawi żeby się poczęstowali jak będą zawracać XD Zrobili sobie na jej terenie zatoczkę bo nie pomyśleli, żeby mieć u siebie a ty się dziwisz, że chce sobie to zabezpieczyć.
  • Odpowiedz