Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: dlaczego Janusz? Co ja niby Januszowego napisałem? Wtf wykopki, że stwierdziłem, że słupek może powodować dodatkowe problemy właścicielowi? Potem się dowiedziałem że to jakiś domek weekendowy, na co dzień byłoby to mega uciążliwe.
@jatylkozapytac #!$%@? tych zjebów co mówią, że głupio robisz i to z Ciebie wieś wychodzi, bo hehe oni tu tylko zawracają.

Jeśli możesz stawiaj takie coś - Ty albo Twoja rodzina zainwestowała pieniądze i nikt nie ma prawa tego niszczyć.

A po drugie, większość wykopków jedyny prywatny dobytek jaki ma, to ten w gta online ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pablo_see: albo to jest jeszcze na etapie budowy i dojdą tam barierki albo z budowlanego punktu widzenia jest to niepoprawnie zaprojektowana droga która nie powinna przejść żadnych odbiorów, powiem więcej- ktoś dla przykładu powinien tam się władować jakimś gratem do rowu i zacząć sądzić z (tu pewnie właścicielem jest gmina ewentualnie w czasie budowy to wykonawcą)
no to zgłoś do wykonawcy uwagi, skoro twój asfalt się uszkodził od osobówki ¯_(ツ)_/¯

Jak ci się Pan rozłączył to idź na policję albo nawiąż kontakt z innego numeru, pozdrawiam


@Shatter: ej, ale dlaczego okna na się tym przejmować skoro to jest jej ziemią to dlaczego mną ktoś tam coś na niej robić?
z daleka widac, ze ktos jedzie to sie zjezdza na pole i tak sie ludzie mijają


@jatylkozapytac: Jak mnie to na wsiach trigeruje - każdy walnie bramę równo z granicą i potem jak wjeżdża na podwórko, to blokuje cały pas ruchu. A jak przyjeżdżają goście, to samochody blokują i chodnik i pas ruchu, bo nie ma gdzie stanąć na chwilę.

Także szanuję w opór za cofnięcie podjazdu (
Jak mnie to na wsiach trigeruje - każdy walnie bramę równo z granicą i potem jak wjeżdża na podwórko, to blokuje cały pas ruchu. A jak przyjeżdżają goście, to samochody blokują i chodnik i pas ruchu, bo nie ma gdzie stanąć na chwilę.

Także szanuję w opór za cofnięcie podjazdu ()


@symis: u mnie ludzie mają, pocofane bramy, podjazdy za bramą, nawet garaże i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: cofanie bram powinno być odgórnym obowiązkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ma jak stawać na głównej drodze żeby sobie bramę otworzyć, a za samochodem kolejka #!$%@? ludzi.. A wystarczyło cofnąć bramę o kilka metrów
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego:
Typowe w 80% takich miejsc, gdzie ludzie kupuja tanio dzialki, rolnik zostawia na wszystko z 5 m i czekaja az gmina z kasy innych im wszystko zasponsoruje. Generalnie urbanistyka przez ten WZ to jedno wielkie dno. Panuje przekonanie, ze wszedzie mozna sie wybudowac, co jak sie uprze ktos, jest racją. Potem sa takie gowno osiedla i same problemy, korki i pato.
@jatylkozapytac: @Shatter: ale po co ci te kamery jak boisz się zgłosić na policję bo pan był niegrzeczny i się rozłączył, jak będziesz miała nagranie to też się nie zgłosisz na policję/do ubezpieczyciela bo jeszcze komuś problemów na wsi narobisz i ci przecież dom spalą xD Twój facet ma jaja czy jest taka samą pierdołą?