Wpis z mikrobloga

Alu, wracam zgodnie z obietnicą aby sprawdzić co u osób, którym postawiłam wróżby kilka miesięcy temu podczas pierwszej edycji #prorokujzwykopem
Dla przypomnienia oryginalny wpis -> >>KLIK!<<

Trafiłam chociaż raz u kogoś z Was? xD

Pozdrawiam i wołam:
@mr_root
@piekarSOAD
@piegu92
@Pawery1
@LongWayHome
@kontodlabeki
@SliMik
@poprostuzyj
@RamzesXIII
@Askaukalis

#glupiewykopowezabawy #tarot
Pobierz Putrid - Alu, wracam zgodnie z obietnicą aby sprawdzić co u osób, którym postawiłam w...
źródło: comment_1651354130eeN4qrbSFvQ9WyvOjqKIa8.jpg
  • 15
@Putrid: Elo.
Dostałem coś takiego:
1. #pracbaza i #finanse
brak satysfakcji z pracy, niedocenienie w życiu zawodowym, okres przemyśleń i nieobecności w pracy (L4, urlop, wypowiedzenie), zaciągnięte długi będą spłacone
To tak, długów jak nie miałem tak nie mam. Nudzę się w chooi w robocie, jestem w chooi obciążony i bliski #!$%@?, ale pierw muszę wziąć hipotekę, zastanawiam się co z moim życiem i jak bardzo się cofnąłem zawodowo przez pracę
@Putrid:
ja dostałem:
1. uczucia, #zwiazki , przyjaźń
negatywny wpływ przeszłości, lęk przed porzuceniem i zranieniem, problemy w związku, blokady, zazdrość i podejrzliwość, tworzenie muru, pojawią się znajomości na tle biznesowym, połączenie na poziomie emocjonalnym i zawodowym, nadejdzie poczucie stabilności i bezpieczeństwa w związku, wspinanie się na wyżyny kompatybilności z drugą polówką, ekscytacja nową relacją, wspólne decyzje finansowe, dobry czas na samorozwój w większej grupie
✅ gorzka interakcja z dawno niewidzianą
@Putrid: witaj! Otrzymałem taką wróżbę.

1. uczucia, #zwiazki , przyjaźń
oziębienie w relacjach, przyda się zerwanie z rutyną, pojawi się osoba, która zrobi wokół siebie dużo szumi i odejdzie, chłodne kalkulacje i kierowanie się rozumem, niż sercem, przez to pojawi się dużo dyskusji na temat uczuć i relacji, jeśli pojawi się kłótnia warto postawić na rzeczowe argumenty

Chyba faktycznie trochę oziębiłem relacje ze znajomymi, prowadzę dużo rozmów o uczuciach i relacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Putrid: dostalem od Ciebie cosik takiego

1. #zdrowie
Widoczne są możliwe problemy z psychiką - agresja, oziębłość emocjonalna, uzależnienie, problemy emocjonalne oraz choroby mające związek z układem moczowo-płciowym.

Całe szczęście jesteś równie skuteczna co wróżbita Maciej. :)
Agresji zero.
Problemy emocjonalne oraz uzależnienia były już przed rozłożeniem kart, a kuśka działa jak należy :)
@Putrid: dostałem od Ciebie tak:
1. uczucia, #zwiazki , przyjaźń
problemy zawodowe i rodzinne będą obijały się na związku, przyda się większe zaangażowanie i praca nad trudną relacją, po cięższych chwilach nadejdzie czas odrodzenia w ramionach aktualnego partnera lub kogoś innego

W tamtym okresie nie byłem nawet w związku, zatem problemy rodzinne i zawodowe nawet nie odbiły się na niczym, bo nawet i tego nie było XD. Nie miałem żadnej trudnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Putrid: moje były takie:

1. uczucia, #zwiazki , przyjaźń

Wróżba sugeruje związek oparty na wzajemnej życzliwości i pomocy, jednak zazwyczaj materialnej. Może brakować wdzięczności, otwarcia emocjonalnego. Problemem może być także osoba trzecia (rodzic, potencjalny kochanek).


2. #pracbaza i #finanse

Definitywnie złe karty. Jedynym pozytywnym aspektem jest to, że problemy, które się pojawią szybko znikną. Widoczna jest strata w wypadku, kradzieży, nagłego wydarzenia. Sama nie wiesz czego chcesz, jesteś zamknięta na innych
@piekarSOAD: na gównoburze w związku miałam bezpośrednie przełożenie, ale nie robiłam tego umyślnie, mam nadzieję, że mi wierzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pawery1: pierwsze koty za płoty, nawet jestem zadowolona ze skuteczności. Trzymam kciuki zwłaszcza za kwestie kariery ❤️

@piegu92: pewnie dlatego, że nie ma w Tobie wzmożonej agresji, to kuśka działa jak należy ^^

@SliMik: też myślę, że wróżba będzie miała odroczony termin,
@Putrid:
Co dostałem:

przyszłe wydarzenia

Karta pokazuje, że warto w życiu kierować się uczciwością ponieważ zawsze przynosi korzyści. Widać działania dążące w kierunku sukcesu, a dodatkowo urlop, wakacje lub otrzymanie zaległego przelewu lub spadku.

Jak było:

No ja to ogólnie jestem uczciwy i jak ostatnio na kasie czegoś mi nie skasowało, to się do sklepu cofnąłem. Nie mam z tego korzyści innych niż brak problemów wynikających z zatajenia czegoś. Działania w