Wpis z mikrobloga

#steam #gry #paradoxinteractive #kiciochpyta
Dune: Spice Wars, Surviving Mars, czy Satisfactory? Czy jest wśród mireczkuw śmiałek, który zaopatrzył się w wystarczającą liczbę pustych butli na mocz i ograł każdą z tych gier? Jeśli tak, to którą najbardziej owy heros by polecił? Budżet ograniczony, posprzedawałem jakieś skiny z CS:GO i kupuję tylko via portfel Steam. Na obecny moment cena jest zbliżona, to zakres ~70 do 100, czy tam 110, więc ceną bym się prosił nie sugerować. Wielkie dzięki za pomoc w wyborze!

Co wybrać?

  • Dune: Spice Wars 40.0% (10)
  • Satisfactory 48.0% (12)
  • Surviving Mars 12.0% (3)

Oddanych głosów: 25

  • 8
@asenjo: Mirek, ale to trzy różne gry xD w Dune nie grałem bo nie za bardzo lubię rts. W Surviving Mars mam jakieś 30h w Satisfactory tak z 500h ;P to jeśli o mnie chodzi
@asenjo: satisfactory - grając samemu to baardzo dużo godzin, ze 100?. ze znajomymi grającymi 2-3 na raz do wystrzelenia potrzeba ok 20h? budowanie wolę w factorio, ale jest tutaj super motyw eksploracji.

surviving mars nudy. kupiłem na premiere najlepszą wersje z dlckami i zagrałem ze 2 albo 3 kampanie i jakoś nie mam ochoty wracać.

dune to z tego co widziałem u wonzia to taka cywilizacja w kosmosie
@guest: nie no, z tą duną to potężne uproszczenie, jeśli chodzi o porównywanie tego z civką. w każdym razie chyba rzeczywiście satisfactory najbardziej przekonuje. a grałeś może w Hadesa? Jeśli tak, to kto wygrywa w pojedynku STSFCTR v Hades?
@asenjo: Ogrywam właśnie Dune:Spice Wars. To całkowicie inna gra niż można sądzić. Nie jest to stricte RTS a ilość jednostek można policzyć na palcach jednej dłoni. Tu bardziej liczy się umiejętność zarządzania, planowania i utrzymania państwa.