Wpis z mikrobloga

@Czarek9341:
Nie szeroki obiektyw tylko właśnie normalny i zdjęcia wykadrowane tak, że oglądając je dziesiątki razy nie możesz sobie ułożyć w głowie jak ta układanka łączy się w całość.
Ewentualnie może w mieszkaniu z jednym pokojem wrzucić w zdjęciach kilka wariantów wizualizacji tego miejsca przez co na pierwszy rzut oka wydaje się, że ogarniesz tam sypialnie i salonik, a dopiero jak zaczniesz to rozkminiać to wyjdzie ci, że to nierealne w
@mickpl: Pośrednik = złodziej, sprzedawałem w styczniu mieszkanie 36m2, potrzebowałem gotówki na zakup większego więc żeby zbyt długo się z tym nie bujać wystawiłem troszkę taniej. Potrafili dzwonić nawet po 21 a niektórzy nawet SMS po 22 wysyłali że oni mi to sprzedadzą za więcej i w ogóle to ja NISZCZĘ rynek nieruchomości wystawiając niższą ofertę... Eh a tak naprawdę to większość nie ma zielonego pojęcia o tym, tylko mają oczy
@Czarek9341: żeby chociaż był ten przekłamany rzut z góry ale nadal to rzadkość, większość ofert ma tylko zdjęcia w tym połowa to jakieś zbliżenia na kabinę prysznicową albo wazonik.

Imho w ogłoszeniu sprzedaży mieszkania rzut z góry z wymiarami pomieszczeń to powinien być ustawowy obowiązek albo chociaż wyraz szacunku dla czasu kupującego. Tymczasem agencje "3%" gdy się im wypomina brak rysunku nie przepraszają, nie aktualizują ogłoszenia tylko z fochem spławiają potencjalnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ryshe: ale to jest psikus, właściciele chcą sprzedać za 500k, pośrednik wystawia za 520k, i bierze prowizje od obu stron, ogólnie za takie mieszkanie jak raz w miesiącu sie uda sprzedać można żyć naprawdę na wysokim poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: oj nie do końca, nowoczesny pośrednik nie wymaże adresu tylko zastąpi go doskonałą lokalizacją w prestiżowej/nowoczesnej dzielnicy, do tego pokaże, rzut z góry z przekłamanymi proporcjami. Moze i usunie4 zdjęcia z okien ale, za to doda fotki zsz2erokiego obiektywu, na któryc__h"$"1'1'&&55:⅖ mi"eszkani4e bę$dzie dużo większe( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Czarek9341: @