Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: @saggitarius_a: @Sperrdifferential: @kermiz: Aktualnie najlepszą ofertą na rynku tradycyjnych form oszczędzania jest moim zdaniem Indeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota Bank. Oprocentowanie kwoty do 100 000 PLN na poziomie WIBOR3M - 4,74% (aktualizowanym raz na kwartał, ostatnio w kwietniu). Nadwyżka powyżej 100 000 PLN na stawce WIBOR3M - 3% (każdy z rodzinki może mieć swoje indywidualne konto przy przekroczeniu progu 100 000PLN).
#lokaty #banki #oszczedzanie
@REDzgRED: tez ciekawe, dzieki, nie znalem :D Chociaż ten lag w postaci 3 miesięcy oczekiwania na aktualizację oprocentowania w tym momencie trochę denerwujący. Ale jeszcze z drugiej strony - wyrowna się to na cyklu opuszczania stóp
@ppawel: Faktycznie, bazują na potwierdzaniu umowy przez spotkanie z kurierem Fedex - terminy są mocno odległe przez duże zainteresowanie kontem. Pierwsze konto rejestrowałem 11.04, potwierdzenie przez infolinię uzyskałem 14.04 a wizytę kuriera miałem dopiero 25.04. Dla obecnych kont uruchomili możliwość wyboru terminu już na etapie składania wniosku i dla konta rejestrowanego po 20.04 termin najbliższy miałem na 18.05. Teraz jest jeszcze gorzej.
@REDzgRED: ciekawe te terminy, musiało chwilę później zrobić się niezłe spiętrzenie, bo dla wniosku złożonego dokładnie jeden dzień później, do tej pory nie odezwała się nawet infolinia (poza smsem że kontakt się opóźni)