Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan: jakby chcieli dowiezc, że jego pijackie i narkotykowe wyskoki spowodowaly u niej traumę i takie zachowanie którego się dopuszczała

Ale jak słyszałem np. o sytuacji jak po swojej trenerce? jechała, to... No Amber ma coś z banią i tyle.
@Ktore_to_juz_konto: Chcesz wiedzieć? Byłem posądzany o różne rzeczy przez moją byłą (głównie o stosowanie przemocy). Sprawy ciągnęły się latami mimo dowodów aż nadszedł koniec. Wiesz jak to się zakończyło? Czy to, że nie miała dowodów? Opinie psychologów? Nie! Jedna z jej koleżanek się wygadała, że to zmyślona sprawa.
Sąd dał mojej byłej upomnienie (super kara), ale uwaga...za co? Za to, że zmarnowała czas światków i sądu. A gdzie ja?
Najlepiej uczyć się na cudzych błędach i znając ryzyko nie pakować się w małżeństwo bo można trafić na minę.


@cerastes: Można też po prostu nie wiązać się z toksycznymi laskami i nie myśleć #!$%@?.

Samotne życie bez kobiety u boku to smutna wegetacja i przegranie życia nieważne jak to sobie zracjonalizują przegrywy uciekające w mizoginię. Wiadomo, #redpill, #p0lka i inne tagi dla przegrywów są po brzegi #!$%@? wpisami jakie to