Wpis z mikrobloga

#!$%@? ludzie to jednak czasem są śmieszni
sprzedam opla #pdk, tym razem jednak naprawdę, corsę c, z tym że z uszkodzonym silnikiem – minus że bieda wersja, plus że silnik 1.0 więc byle jaki słupek można wstawić (z agili, z corsy b, z corsy c, z corsy d nawet) i będzie jeździło
na olx nawet nie mogę wstawić ogłoszenia bo tak pozmieniali opłaty w kategoriach że musiałbym auto wystawić jako oponę od ursusa
wrzuciłem na marketplace to mi jakiś typ pisze że na pewno tam nie ma katalizatora, ja mu mówię że musi być bo to jest euro3 i tutaj jest w kolektorze wydechowym, to ten że nie bo 3 miesiące temu widział to auto i na pewno nic tam nie ma
#!$%@? w to że 3 miesiące temu to to auto jeździło siedem dni w tygodniu i jak twierdzi że katalizatora nie ma to musiał go sam wyciąć na parkingu pod robotą ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, jakby mi się nudziło to bym nawet typa postraszył że jeżeli wie coś na ten temat to musi mówić bo kradzież to przestępstwo a zatajanie wiedzy o zaistniałym przestępstwie to też przestępstwo
#samochody #mechanikasamochodowa i trochę #heheszki a trochę #smuteczek bo pewnie skończy się tym że auto z budą we wzorowym stanie pójdzie na złom
  • 9
@StaryMajkel: raczej pamięć go zawiodła bo typ nie jest naszym znajomym ani znajomym żadnego bliższego znajomego a wiem że była jeszcze jedna taka sama niebieska corsa c 1.0 w okolicy
@dict: jak 2 lata temu wystawiałem auto na części to można było za darmo, nie moja wina że olx robi się coraz bardziej chciwy i coraz bardziej ma #!$%@? w ludzi
jak 2 lata temu wystawiałem auto na części to można było za darmo, nie moja wina że olx robi się coraz bardziej chciwy i coraz bardziej ma #!$%@? w ludzi


@Pangia: normalne że prywatny serwis ogloszeniowy pobiera opłatę za ogłoszenie. OLX jest chciwy bo chce kasę za to że ktoś sprzedaje coś za ich pośrednictwem? Wystawiasz auto normalnie jako uszkodzone, płacisz 25zl i masz widoczne ogłoszenie. No chyba że chcesz bawić
@Pangia tym bardziej nie dziwi więc fakt że już nie jest. Nie ma się co dziwić bo zapewne było to też wykorzystywane do sprzedaży całych aut przez ludzi którym było żal 30zł na ogłoszenie. Podobnie jest teraz z ogłoszeniami aut do 5000zł za 25zł i powyżej za 30zł. Dana cena w ogłoszeniu 1234zł, a w opisie cena 10000zł. Wszystko po to żeby zaoszczędzić 5zł na wystawieniu ogłoszenia.