Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaje ponownie tylko ze bez obelg bo moderatorzy znowu wykasuja. Normalnie napisalbym jakis stonowany wpis, cos podobnego do wpisu niochland, ale nie, czara sie przelala. to byla ta kropla. Czy skladajac wypowiedzenie musze podac powod? I czy tym powodem moze byc niechec placenia podatku dochodowego?

To przeciez sie w ____ bani nie miesci. NIGDY NIC NIE dostalem od tych _______ a teraz mam jeszcze splacac NIESWOJ kredyt bo mialem GLOWE NA KARKU i nie bralem po ke jak raty byly 0%?!
300+, wyprawki, 500+, n emerytury, KRUS, tarcza covidowa, inflacja 30%, 0% dochodowy do 26, nowy lad, pierdyliardy nepotyzmu, kopertowe wybory, respiratory, maski, jachty, elektrownie, mierzeja, viatol, puste pole lotnisko, kosciol, dzialki, loty marszalka, limuzyny, wille, 12 tys na uchodzca, kupowanie programow szpiegowskich a teraz jeszcze pomoc KREDYCIARZOM!?!?!

CZY LUDZIE NIE KUMAJA ZE ONI SPRZEDAJA NASZ CZAS I NASZA PRZYSZLOSC! Z kazdej godziny pracy w moim zyciu oddaja coraz wiecej minut innym ludziom. Ot tak lekka reka. I wykop jedynie sobie z tego smieszkuje?! Zero oburzenia tylko plusiki.

___ ten kraj i mam ____ dosyc. Jeszcze w tym tygodniu skladam wypowiedzenie i przestaje pracowac. Jak cos znajde za granica na #emigracja to super a jak nie to bede ciagnal hajs z #neet i bezrobocia. Czara sie przelala. Mam pieinedzy by siedziec i patrzec w sciane przez kilkanascie miesiecy. Dopieli swojego i nie zobacza juz wiecej pieniedzy z moich podatkow - nawet jakbym mial zrec gruz. Nie mam bombelkow, nie mam kredytu, mam mieszkanie kupione za gotowke 10 lat temu (sam, harowalem fizycznie w szwecji przez pare lat, mala dygresja, zapisanie sie w tym kraju do fizjoterapeuty na nfz to jakis zart, na co ida moje podatki?). Bede cwiczyl, gral sobie, jadl czokoszoki, chodzil na spacery ale im zlamanego grosza nie dam. Chca doprowadzic kraj do zalamania? To ja doloze swoja cegielke.

Mozecie mi pisac teraz "no to zegnaj" albo "bylem tym mieszkaniem" albo "kogo to obchodzi" albo "ty dzwonisz". Sobie piszcie, ja juz mam dosyc, chcialem sie wygadac i tak, zesralem sie. Bede siedzial w tym moim gownie i patrzyl w sciane i bede szczesliwy wiedzac ze zadna moja zlotowka z dochodowego nie pojdzie na wyzej wymienione programy. (wiem wiem, VAT, paliwo, podatek od nieruchomosci, czynsze itd)

#ekonomia #bekazpisu #nieruchomosci #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6266f0047eabc57cdae606a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 36
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Na tym właśnie polega demokracja, liczy się to co wybrali ludzie a nie Ty, ale pewnie projekt i tak zostanie poparty przez wszystkich tak jak wcześniejsze ustawy o rozdawnictwie.
Społeczeństwo musi się zmienić bo ono siedzi jeszcze w głębokiej komunie i ma zerowe pojęcie o gospodarce i ekonomii. Dopiero jak w społeczeństwie zajdzie zmiana to pojawią się inne partie, nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@zajelimilogin: oni maja duzo niższa marze banku niz ludzie, którzy wzieli kredyt przy zerowych stopach. Wygrali życie jak były 0 stopy. Mogli wtedy nadplacac kredyt albo odkładać na czarna godzine.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na tym polega rola państwa w krajach socjalistycznych, że gdy znaczny % obywateli znajdzie się w czarnej dupie, to im pomaga (niezależnie czy znaleźli się tam z własnej winy czy przez przypadek). Tracą na tym ludzie, którym się dobrze powodzi, ale na tym polega socjalizm, bo pomocy nie wyczaruje się znikąd tylko od ludzi, którzy mają kasę.
Ktoś komu się powodzi, nie ma kredytu, nie musi się opiekować kaszojadem, łatwo
  • Odpowiedz