Wpis z mikrobloga

  • 0
@teddybear69 200 250zl za osobę myślę będzie ok. Za dzieciaki licz 150 nawrt. Oni nie zarobią ale wstydu nie będzie bo za siebie zapłaciłeś. Z tym fotelikiem to nie rób wstydu xd
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem że ma zapłacić za talerzyk i nocleg odklejeńcu xdd napisałem mu tylko ile co kosztuje jak by nie chciał obciążać pary młodej, ez


@xDyzio: no przecież jasno sugerujesz, że ma zaplacić kwote talerzyka i noclegu. Ogółem takie gdybanie ile co kosztuje jest słabe,
  • Odpowiedz
@Sansiwiera: op zapytał się ile się kładzie teraz do koperty to odpisałem, równie dobrze można dać kopertę z życzeniami ale dyskusja dotyczy ile dać aby nie wyjść na dziada.
  • Odpowiedz
@antek_akrobata czemu ja mam płacić za imprezę na którą jestem zaproszony? Jak idę do kumpla na grilla to biorę zgrzewke piwa a nie hajs w kopercie wyliczony kalkulując ile kupi mięsa, wyda na sałatkę i brykiet


@teddybear69 nie musisz. Po prostu wypada, bo tak się przyjęło. Tak samo jak w USA wypada dawać napiwki, a w PL jest to raczej opcjonalne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMelon: następny co z podstawówki wyszedł bez elementarnej wiedzy, aż dziwne, pewnie beneficjent 500 plus lub innego ciekawego socjalu
  • Odpowiedz