Wpis z mikrobloga

No cóż skończyło się na 110 dniach bez kropli alkoholu ¯\_(ツ)_/¯

Powiem wam najeb**em się jak świnia, z okazji złożenia wypowiedzenia w #kolchoz
No cóż licznik reset. I lecimy od nowa najważniejsze żebym nie zacząć pić za często i pić tylko jak ktoś zaproponuje i wyłącznie w towarzystwie gdzie to i tak się bardzo rzadko zdąża (òóˇ)
Zresztą niedługo leki biologiczne na #luszczyca więc, tym bardziej nie polecany jest alkohol.

No nic miłego trzeźwego poniedziałku ()

#dumelniepije <--- tag do obserwowania

Będę tu wrzucać co jakiś czas informacje jak mi idzie w walce z nałogiem i jak ktoś chce popisać i ma też podobny problem to śmiało zapraszam na PW.

Aplikacja to "I AM SOBER" i można znaleźć na niej społeczeństwo i grupy wzajemnego wsparcia całkowicie bezpłatnie

AVE ()

#wodka #alkohol #piwo #zdrowie #alkoholizm
Dumle007 - No cóż skończyło się na 110 dniach bez kropli alkoholu ¯\\(ツ)\/¯

Powiem...

źródło: comment_1650904695YgAt5ccu2NZzWQ8X091EWq.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: ale ja prawie przez całe życie prawie wcale nie piłem alkoholu tylko ostatnie pół poprzedniego roku miałem dużo problemów, stany depresyjne itp. i jakoś poleciałem z alko, ale jak widać da radę z d ja na dzień powiedzieć nie, ale uznałem siebie sam jako alkoholika ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dumle007: kumpel poszedł na imprezę i wychylił z 3 piwka. Po 5 dniach miał badania i od razu mu odstawili biologię. Ja mam dobre wyniki ale ani grama alko od roku. Trochę mi kreatynina poleciała ale nie ma tragedii.
  • Odpowiedz
@tomekamila: za każdym razem jest badanie krwi? I jakie parametry sprawdzają, i ile ponad normę miał skoro od razu mu odstawili. Nie sądzę że od 3 piwek w 5 dni mu siadło tak na wątrobę
  • Odpowiedz
@drakan8: tak tak wiem sam się zdiagnozowałem bo miałem chwilowy problem w życiu przez pół roku i zrobiłem challange który pokazał że da radę bez problemu natychmiast coś zakończyć. Ale oczywiście osoba która pije raz w roku na sylwesta co roku, to jest regularne systematyczne picie więc alkoholik jak nic.
  • Odpowiedz
@stilewski: Wiesz co? Jak człowiek jest w stanie wypić 0,5l bez problemu w cały dzień od rana, po łyczku a i tak to jest nic i można przecież wypić więcej na wieczór? Te 12zł to było takie ogólne, bo jak się w pracy 24h to przecież jest 0zł( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Od tamtego momentu 110-ciu dni piję tylko czasami. Raz na tydzień, czasami co dwa tygodnie, a
  • Odpowiedz