Wpis z mikrobloga

Neuropek 976497 krytykuje PiS, ale wspiera wprowadzenie waluty z terminem ważności. Program pilotażowy już jest w Chinach.

Dlaczego wspiera walutę z terminem ważności? Bo nie jest ani za demokracją, ani za wolnością, ani za praworządnością. Jest za tym, żeby te wszystkie rzeczy zlikwidować, ale żeby to jego formacja ideowa dzierżyła władzę, a nie konkurencja. Wtedy będzie krytykował i deklarował że jest przeciw, bo to ci drudzy kontrolują sytuację, a nie ci, których popiera.

Co smutniejsze to fakt, że od razu przewidziałem jego reakcję -- wystarczyło napisać że WEF to zaplanował, żeby szeregowy neuropek zaczął to popierać. Tak reaguje jakieś 80-90% z nich. Podobnie jak przymus szczepień, czy wszystkie inne przymusy i ograniczenia wolności. Znam ich mentalność i dla zabawy sprawdziłem.
W rzeczywistości nawet nie wiem, czy World Economic Forum oficjalnie deklarowało chęć wprowadzenia waluty z terminem ważności, czy były to tylko przebąkiwania, ale neuropek będzie wspierać, bo to "jego" ludzie będą sprawować kontrolę, a nie druga strona.

BTW to "cyfrowe społeczeństwo z innymi regułami" już jest, w Chinach. Teraz przenoszą to na nasz grunt, a posiadają wsparcie właśnie tego rodzaju ludzi.

Robiłem wcześniej ankietę i pytałem czy coś takiego popierają, stwierdzili że nie, oraz stwierdzili że podany powód (ochrona środowiska) jest fałszywy. Ale oczywiście uwierzą w ten powód i będą popierać walutę z terminem ważności, jeżeli projekt będzie realizowany przez środowisko które popierają (WEF). Sam powód (ochrona środowiska) też wymyśliłem, na potrzeby eksperymentu.

Tutaj ankieta:
https://www.wykop.pl/wpis/64754057/waluta-cyfrowa-z-terminem-waznosci-na-ten-moment-j/

#neuropa #chiny #totalitaryzm #bekazewactwa #4konserwy #konfederacja
źródło: comment_1650892405ZEHhPlhBfr3AX4GKfqYsvP.jpg
  • 14
Zamysł jest taki, że neuropa wspiera wolność, ale nie wspiera szkodzenia środowisku, dlatego wspiera walutę z terminem ważności. Wolność ma granice itp..
@wypok312: No widzę właśnie, jak zostałem xD

Coś ty za totalitaryzm sobie ubzdurał w ogóle? Jest on z nami w pokoju? Chodzi o to stwierdzenie, że "Jest kobietą, więc jest winna = jest mężczyzną, więc jest winny"?
@wypok312: CO XD

Ale serio, ty masz jakiś własny świat i historię, za którymi nie nadążam i chyba nie chcę xD
Zacznij historyjki jakieś o wykopkach pisać, ale upewnij się najpierw, że chociaż z dobrym rozmawiasz. Bo ja o żadnych walutach nie rozmawiałem nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aegispolis:
Nie potępiłeś wystarczająco tamtego, a nawet go poparłeś, a więc popierasz. Musiałbyś się odciąć, skrytykować go i zadeklarować że jesteś przeciwny walucie z terminem ważności, żeby być wiarygodnym.
Nie potępiłeś wystarczająco tamtego, a nawet go poparłeś, a więc popierasz.


@wypok312: Ok, pokaż, gdzie ja go poparłem. Śmiało, udowodnij, że nie kłamiesz, choć ja dobrze wiem, że kłamiesz. Czy na bana za oczernianie pracujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nawet nie mam pojęcia, kim jest ten człowiek, ani nie wypowiadałem się w tej sprawie, co on. Przyznaj po prostu, że próbowałeś montować monstrualnego chochoła, ale nie