Wpis z mikrobloga

@Piter2013 Myślę że na co dzień biegacze nie biegają po ulicach. Miasto jest dla różnych użytkowników, różne rzeczy się dzieją i każdy kto w nim mieszka powinien być tego świadomy.

Ja aktualnie mieszkam w centrum Warszawy i tu dopiero jest ciągle wszystko pozamykane, ale decydując się na wynajem tutaj o tym wiedziałem. Wolę raz na kilka miesięcy zamknięte centrum bo kilka tysięcy osób bierze udział w fajnej imprezie niż zamknięte centrum co
Wszystko super, ale przy zamkniętych przez remonty Jaracza, Zielonej, Ogrodowej, Północnej, Wojska Polskiego zamykanie dodatkowych ulic w kierunku wschód zachód powoduje spore komplikacje, także dla MPK. Tym bardziej, że dziś niedziela handlowa i ruch pewnie będzie większy.
@czlapka: Niby tak i jak mieszkałem w centrum to też się liczyłem z różnymi rzeczami utrudnieniami, ale teraz to wszystkim co planowali się ruszyć z domu przed południem to dopiekli, a dodatkowo jest handlowa niedziela (i tak wiem wszyscy mogli kupić przez internet, wczoraj albo od poniedziałku do piątku)
@Pund: a estakada na włókniarzy też zamknięta? Minimum to powinno być otwarte. Jak są maratony w innych miastach w Europie to są to miasta, które z wewnętrznej strefy zamkniętej mają wyjazdy w tunelami czy estakadami, czego w Łodzi nie ma.