Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wowowicz: Tak, UMŁ byłby śmiesznym żartem gdyby nie to że palą publiczne pieniądze. Już wyżej widzisz fotę z Piłsudskiego co te żałosne patałachy robią. Pół miasta rozkopane niekończącymi się remontami, drugie pół zablokowane bo ktoś chce sobie pobiegać w handlową niedzielę po ulicy, mimo że obok ma chodnik. Na Łagiewnikach też mogą biegać, nie przeszkadzać i przy okazji pooddychać świeżym powietrzem zamiast butelkami z piecy.
  • Odpowiedz
@Piter2013 no, od jednego biegu na rok wszyscy umra, nie zesraj sie juz. Wielcy oburzeni bo jeden raz nie mogą pojechać do sklepu. Może skorzystaj z okazji i wyjdz na spacer.
  • Odpowiedz
  • 3
@wowowicz o jezu jak mi Cię żal samochodowa pipo. Po pierwsze to tylko parę godzin więc nei sraj żarem. Po drugie jest ładna pogoda, załóż buty i idź na pieszo. Nie wiem, weź miejski rower cokolwiek. Rok ma 365 d mni więc, jeden dzień Cię nie zbawi
  • Odpowiedz
@longstar hahah, to ma być obelga? Mieszkasz w Łodzi typie, przy następnym maratonie zorganizuje zbiórkę charytatywna dla ciebie, żebyś się mógł wyprowadzić z tego chlewu.
  • Odpowiedz
@longstar drugi raz to samo napisałeś, widać że na zbyt wiele cie nie stać. Nie wdycham spalin jak biegam maraton bo wszystkie spasione psy jak ty siedzą w domu i narzekają na wykopie, że nie mogą jechać do żabki :( z resztą zaufaj mi, nie przyjechałbym do Łodzi nawet gdyby ktoś mi zapłacił.
  • Odpowiedz
@longstar wcześniej pisałem o chlewie, czyli raczej swiniach, nie dziwi mnie że nie widzisz różnicy między tymi zwierzętami bedac grubym i śmierdzącym, czerpiąc po trochu z obu gatunków :D
  • Odpowiedz