Wpis z mikrobloga

Mirki, co za poj*bana akcja XD zapisałem się na studiach z wf-u na wycieczki rowerowe. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie wypicie trochę #greenout

Po około 3 godzinach jazdy (oraz uniknięciu wyj*bania się na głupi ryj bo jakaś gruba laska metr ode mnie się przewróciła i mogło być domino z rowerzystów XD) i zwiedzeniu kilku miejsc zaczęliśmy jechać w kierunku miejsca zbiórki. Nagle coś mi się zaklinowało w łańcuchu i spadł. Próbując w stresie go poprawnie założyć obserwowałem jak wszyscy mnie wyprzedzają i każdy ma mnie w dupie XD

Zostałem sam na obrzeżach Krakowa 6km od centrum, do tego porobiony greenoutem. Nie wiem co zrobić i nagle jedzie rozradowany Paris Platynow XD i mówi mi "siema!" XD mówię do niego "ej mam problem, pomożesz?" A on nic nie powiedział i pojechał w #!$%@? XD

Wciąż walczyłem z łańcuchem, w zasięgu wzroku już nie widziałem nikogo z grupy i nagle łańcuch się zerwał XDDD wziąłem go w chusteczki i schowałem do plecaka. Dzwonię do kolegi, który nie odbiera. W końcu oddzwonił i mówi mi, że już koniec i wszyscy się rozjeżdżają do domu XD nikt nawet nie zauważył że mnie nie ma XD

Wkurzony stwierdziłem, że ide na najbliższy przystanek i z tamtego zadupia miałem około 15 minut piechotą. Nagle Paris Platynow wraca XD już go nie zaczepiłem i uśmiechnięty mnie ominął.

Po dotarciu na przystanek wchodzę do autobusu, który jest pełen ludzi. Na każdym przystanku ktoś się dosiadał i było coraz ciaśniej a jak rozj*bany jak Popiełuszko w bagażniku stoję z rowerem na środku autobusu XD. Stwierdziłem, że postawie rower pionowo na jednym kole i jak autobus zahamował to zaj*bałem jakiejś babie w plecy kołem XD

W końcu udało mi sie dotrzeć na dworzec kolejowy i właśnie wracam do domu. A jutro znowu mam kolejną wycieczkę i muszę naprawić łańcuch albo ogarnąć inny rower xD

#truestory #krakow #rowery #parisplatynov #studbaza
boroniowy - Mirki, co za poj*bana akcja XD zapisałem się na studiach z wf-u na wyciec...

źródło: comment_16507170685qypGTDVHDXZNrhw8PXAgm.jpg

Pobierz
  • 46
  • 0
@byferdo nie. Boczne dróżki polne. A i tak przez większość czasu prowadziłem rower, kiedy zaczęło działać. Małą ilość wziąłem. Wiem, i tak głupio zrobiłem, ale mam jakąś tam tolerke na to