Wpis z mikrobloga

Ja pie*dole, jak ja kocham być dojeżdżącym studenciakiem w P0lsce AD 2022:

-paliwo po 7zł
-akadamiki zawalone po brzegi Ukraińcami
-ceny wynajmu: xDD
-intercity też zawalone uchodźcami, jeździ jak zwykle czyli jak chce
-na dworcu nie na gdzie usiąść bo cześć poczekalni wydzielona na punkt informacyjny
-polregio strajki, połowa nie jeździ w tym oczywiście dwa połączenia które używałem
po 16 to w ogóle pewnie przestaną funkcjonować
-pks 60km ze zniżką 14zł, w 2022 nie kupisz biletu przez internet bo nie i chui xD
-miasto tak rozkopane, że na dojazd na dworzec trzeba przeznaczyć 30 minut
-o jakiejkolwiek korelacji rozkładu pociąg>kom. miejska to nawet nie ma co marzyć
Michal0173 - Ja pie*dole, jak ja kocham być dojeżdżącym studenciakiem w P0lsce AD 202...

źródło: comment_1650677444nSTryYbjENqhFxzHMT2jaD.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciekawe1: "Rzeczniczka Polregio Aleksandra Baldys poinformowała Państwową Agencję Prasową, że zarząd spółki cały czas zabiega o to, aby ostatecznie nie doszło do strajku. "

Ponoć na jakimś spotkaniu ze związkami gość z zarządu był w ogóle zdziwiony, że jest pogotowie strajkowe. Tak zabiegają, że mają w------e.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Michal0173: bol d--y (słuszny) to się zacznie w październiku jak Ukraińcy z preferencjami pójdą na studia. Przedsmak mieliśmy rok temu na UAM co się działo jak ich jakiś g---o egzamin (nie ostatni i sprawdzany w szkole zdającego) potraktowali jak naszą mature.
  • Odpowiedz
Ja jeździłem do internatu do szkoły średniej co miesiąc po 300 km w dwie strony pociągami (w sumie 600km miesięcznie)i nie narzekałem na kolej (KD,POLREGIO-dawniej przewozy regionalne)


@ciekawe1: aaa kurła za moich czasów kurła i co z tego? xD OP jeździ codziennie.

to się k---a ciesz ze nie studiujesz w stanach bo byś zabulił za same studia 50 tys dolców to by Ci się odechciało jakiejkolwiek nauki


@xdrcftvgy:
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy:

to się k---a ciesz ze nie studiujesz w stanach bo byś zabulił za same studia 50 tys dolców to by Ci się odechciało jakiejkolwiek nauki

Ty Polacku yebany () zachowujesz się jak mój 60 letni stary z podejściem „sąsiad ma gorzej choy mu w dupe” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Michal0173: Pociągi, komunikację ma i jeszcze narzeka. Za nich czasów to jak chciałeś podróżować do musiałeś bilet kupić żeby pieszo pójść. Jak chciałeś na wakacje do Grecji to jak Filippides musiałeś biec padając martwy na miejscu. Nikt nie narzekał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Michal0173: i wszyscy namawiają przesiąść się do komunikacji bo ekologia. Zero sensownych połączeń, spóźnienia itp. Już widzę jak codziennie w pracy jestem o różnych porach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xdrcftvgy:

to się k---a ciesz ze nie studiujesz w stanach bo byś zabulił za same studia 50 tys dolców to by Ci się odechciało jakiejkolwiek nauki
Ty Polacku yebany () zachowujesz się jak mój 60 letni stary z podejściem „sąsiad ma gorzej choy mu w dupe” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MTGrubas: nie po prostu nie lubię maruderstwa.
  • Odpowiedz